укр eng

Звіт за результатами моніторингу центральних інтернет-сайтів (14.04 -20.04.2014)


З 14.04.2014 по 20.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Загальнонаціональні медіа (Kиїв)

Звіт за результатами моніторингу центральних інтернет-сайтів (14.04 -20.04.2014)


Медiа: Інтернет

Регiон: Загальнонаціональні медіа (Kиїв)

 

Загальні тенденції:

Впродовж 14–20.04.2014 р. лідером за кількістю представленої інформації на всіх інтернет-сайтах, що увійшли до вибірки, стала Ю. Тимошенко. Другим, за кількістю представленої інформації був М. Добкін. Інформаційних повідомлень про інших кандидатів на посаду Президента України значно менша кількість - загальна сума представлених матеріалів в чотири рази менша ніж про лідера політичних перегонів.

Діяльність Петра Симоненка висвітлювалась найменш активно за минулий тиждень.

Найбільше матеріалів з тематики виборів було розміщено на сайті «КорреспонденТ». Найменше – на сайті «Лівий берег».

Співвідношення обсягу інформації про кандидатів:

Найбільший обсяг інформації про  Юлію Тимошенко – 25444 друкованих знаків. На другому місці Михайло Добкін – 5188 друкованих знаків, на третьому Петро Порошенко – 2910 друкованих знаків, на четвертому Сергій Тигіпко – 1588 друкованих знаків. Петро Симоненко згадується лише в повідомленнях про представлення ефірного часу кандидатам, та соціологічних статтях. Найбільше матеріалів про кандидатів на сайті «Корреспондент» - 11989 друкованих знаків; 10039 друкованих знаків на сайті «Цензор»; 9870 друкованих знаків на «Українській Правді», та найменше інформації на сайті «Лівий берег» - 5020 друкованих знаків.

 

Коментар максимальних та мінімальних показників тональності:

Інформації нейтральної тональності щодо Ю. Тимошенко в шість разів більше ніж, відповідної інформації щодо найближчого опонента - М. Добкіна.

Лідером з негативно забарвлених матеріалів стала також Юлія Тимошенко. Позитивна інформація за минулий тиждень відсутня.

В усіх джерелах нейтрально забарвлена інформація значно переважала інформацію з негативною тональністю.

Теми:

Найактивніше впродовж тижня висвітлювались наступні теми:

- оголошення Юлією Тимошенко про створення  народного руху опору;

-  ситуація на сході країни.

 Опис маніпуляцій та медіа ефектів:

Найчастіше спостерігались на сайті «Українська Правда» - невідповідність тональності заголовка статті та основного тексту (наприклад, 16.04.2014р. «Тимошенко піариться на "русі опору російській агресії"»).