укр eng

Моніторинг вибраних львівських інтернет видань (14-20 квітня 2014)


З 14.04.2014 по 20.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Львівська область

Протягом звітованого тижня у львівських інтернет виданнях Західнет та Галінфо тема виборів не була центральною. Інформація по виборчому процесу: діяльність ЦВК та спостерігачі від ОБСЄ. У повідомленнях насамперед висвітлювались теми про події на Сході України (сепаратисти-силовики-женевська угода), а також діяльність Уряду та в. о. Президента України.

Серед повідомлень про кандидатів на Західнет лідирує Ю. Тимошенко (до 10 згадок на протязі тижня) — про організацію руху опору, військову допомогу, новина про те, що Верховний Суд повністю виправдав Ю. Тимошенко (С. Власенко). У згаданих повідомленнях пряма мова Ю. Тимошенко та формулювання у позитивній тональності.

В порівнянні з минулим тижнем новин стосовно кандидатів та виборчого процесу дуже мало. Також, О. Турчинов та А. Яценюк згадуються набагато рідше. Якщо у новинах Західнет повідомлень про кандидата А. Гриценка немає, то Галінфо як і минулого тижня наповнений численними повідомленнями про лідера “Громадянської позиції”. Серед повідомлень велика кількість коментарів А. Гриценка щодо подій в країні, ходу кампанії та оцінки дій кандидатів.