укр eng

Звіт за результатами моніторингу рівненських Інтернет-порталів (за період 21-27 квітня 2014 року)


З 21.04.2014 по 27.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

  1. У звітному тижні було кілька аналітичних матеріалів щодо представлення кандидатів у президенти в ОВК, а також аналіз їх передвиборчих програм, ці матеріали дали приблизно рівну кількість знаків про кожного з кандидатів. Інші матеріали стосувалися, переважно, виконання посадових обов’язків О.Турчинова та урядовців.
  2. У процентному співвідношенні представлення політичних сил на рівненських порталах, що потрапили до вибірки, виглядає так: уряд А.Яценюка – 56,3%, виконання обов’язків в.о. Президента О.Турчинова – 12.3%, Ю.Тимошенко – 8,7%, П.Симоненко – 7,5%, П.Порошенко – 6,4%, , М.Добкін – 5,5%,  С.Тігіпко – 3,4%.
  3. На порталі «4 влада» було кілька аналітичних матеріалів про всіх кандидатів, поданих переважно в нейтральній тональності, зокрема йдеться про дослідження ГМ «ОПОРА» щодо початку роботи ОВК та аналіз передвиборних програм, що був зроблений журналістами «Української правди». Матеріали подані переважно в нейтральній тональності, і представлені усі кандидати. В негативній та нейтральній тональності найбільше писали про діяльність Уряду (зокрема МВС). Зовсім не згадані в негативній тональності Ю.Тимошенко та П.Порошенко. В позитивній тональності усі кандидати згадані приблизно однаково, окрім, щоправда, С.Тігіпка.

На сайт «ВСЕ» писали переважно про діяльність уряду А.Яценюка, більше в негативній чи нейтральній тональності. Кандидати в президенти практично не згадувалися.

  1. Маніпулятивних технологій та медіа ефектів помічено не було.