укр eng

Звіт за результатами моніторингу тернопільських Інтернет сайтів (21-27 квітня 2014)


З 21.04.2014 по 27.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

Інтернет-видання ZZ ( «За Збручем»)

У звітному періоді, порівняно з попереднім, кількість контенту сайту на передвиборчу тематику зросла втричі і становила 12 процентів. Публікації про кандидатів у Президенти не маркувалися ніяк.  За обсягом контенту ( в основному нейтрального змісту ) з великим відривом лідирував Петро Порошенко.

«Друге місце» майже порівну розділили Юлія Тимошенко і Михайло Добкін.

Негативу найбільше про Тимошенко. Явного позитиву немає фактично про жодного з кандидатів. Коротко і нейтрально по одному разу згадані Тигіпко і Турчинов як  в.о. Президента.

З-поміж інших кандидатів були короткі інформації  про Тягнибока, Яроша, Ляшка, Гриценка і Богомолець. Також сайт помістив результати соціологічного опитування (Соціс, КМІС, центр Разумкова, Рейтинг), згідно з якими як по Україні в цілому, так і в західному регіоні з великим відривом лідирує Порошенко. Вміщено і чималий матеріал (передрук з іншого популярного ЗМІ) про те, як іде підготовка до виборів Президента на Тернопільщині. До медіа-ефектів можна віднести фото-колаж біля згаданих результатів соцопитування – на ньому Порошенко зображений у позі переможця, а Тимошенко із скривленим і жалюгідним обличчям.