укр eng

Інтернет - звіт за результатами моніторингу закарпатських інтернет - ЗМІ


З 21.04.2014 по 27.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Закарпатська область

Цього тижня інтернет-ЗМІ були надзивчайно пасивні у контексті висвітлення діяльності кандидатів, які підлягають моніторингу. Від 1 замітки на сайті Заголовок, 3 заміток на сайті Мукачево.нет ат 7 інформацій на сайті Закарпаття.онлайн. 

Головні діючі особи, про яких кількома рядками згадали інтернет-видання - Тимошенко, Порошенко, Яценюк та Турчинов (про двох останніх традиційно подається інформація у контексті їхньої посадовоїь діяльності).

Найбільше друкованих знаків "перепало" Ю.Тимошенко, але вся інформація щодо неї була у негативній тональності. Кандидатка традиційно не подобається В.Балозі, який у розлогому інтерв"ю радіо "Свободі" це і повідомив. У тому ж таик інтерв"ю Балога згадав і про Яценюка, тільки у позитиві. Це була єдина згадка про прем"єра.

Про Порошенка всі видання писали у нейтральній тональності, щоправда кількома рядками. 

У значній кількості, але вже у нейтральній тональності йшлося в інтернет-ЗМІ про Турчинова. І якщо на Мукачево.нет публікація була у негативі (зі слів того ж таки В.Балоги), то на сайті Закарпаття.онлайн було достатньо інформації у нейтральній тональності.

Інші кандидати не фігурували у публікаціях.