укр eng

Інтернет -звіт за результатами моніторингу закарпатських інтернет-ЗМІ


З 28.04.2014 по 04.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Закарпатська область

Цього тижня інтернет - ЗМІ компенсували попередні «простої» щодо інформування про діяльність кандидатів та подавали у кілька разів більше інформації про передвиборчі перегони у порівнянні з попередніми періодами. Лідером, як і по згадках на ТБ, став П.Порошенко у зв’язку з його приїздом на Закарпаття. Про цього кандидата писали у кілька разів більше, ніж про інших. Переважно у нейтральній чи позитивній тональностях.

Також висвітлювалася діяльність Тігіпка та Тимошенко (майже в однаковій кількості), щоправда Тимошенко фігурувала у негативній тональності.

Сайт Zaholovok.com.ua найактивніше тут був представлений С.Тігіпко, більше у позитивній, менше у нейтральній тональностях. Майже в однаковій мірі йшлося у нейтральній тональності про Добкіна та Порошенка, про першого у контексті його коментарів по Кернесу, про другого – у контексті його виступів на Закарпатті.

Найменше на сайті висвітлювали діяльність Ю.Тимошенко та О.Турчинова у нейтральній тональності. Згадувався у контексті виконання посадових обов’язків і Яценюк, теж у нейтральній тональності.

У негативі йшлося тільки про діяльність Порошенка.

Сайт Mukachevo.net максимально піарив Порошенка, подаючи інформацію з усіх зустрічей з виборцями, прес-конференції, включаючи багато фото та відео. Здебільшого інформація була у позитиві та нейтральній тональностях. Решта кандидатів, інформація про яких була на сайті – Тимошенко (тільки у негативі), Яценюк та Турчинов – як у негативній, так і позитивній тональностях.

Сайт Закарпаття.онлайн подавало також найбільше інформації про Порошенка: у позитивній та нейтральній тональностях. Також додаючи фото і відео, інтерв’ю Фірташа, де він схвально відгукується про кандидата.

Найменше у нейтральній тональності писали на сайті про Турчинова та Яценюка. У негативі найбільше друкованих знаків присвятили Ю.Тимошенко (використовували також вислови Фірташа, традиційно Балоги), найменше у негативній тональності подавалося інформації про Добкіна, у контексті пошкодження його білбордів на Закарпатті.