укр eng

Звіт за результатами моніторингу чернігівського інтернету (28.04-04.05.2014)


З 28.04.2014 по 04.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Чернігівська область

Загальні тенденції
Період з 28.04 по 04.04 ознаменувався черговим скандалом, повязаним із виборами. Так штаб П.Порошенка на Чернігівщині конфіскував чималу партію "чорної" агітпродукції проти кандидата. І хоча прямих звинувачень на адресу конкурентів не було, проте видання ПіК, інформуючи про інцидент, зазначило, що звернулися до обласного штабу Ю.Тимошенко за коментарями. До інших кандидатів видання не зверталося.
У виданні "Високий вал", окрім загальних статей про Ю.Тимошенко та її поїздки у місця конфліктів та сутичок (розміщених коли з позначкою "імідж" коли без), почали з’являтися статті про поїздки народного депутата В.Дубіля до райцентрів та сіл. У матеріалах обов’язково згадується пані Тимошенко та її діяльність у 2007, 2009 рр. Також увага приділяється нагадуванню про соціальні та благодійні програми, які Ю.Тимошенко ініціювала, коли була прем’єркою чи лідеркою ВО "Батьківщина". Валерій Дубіль під час цих поїздок інформує про сучасну діяльність Юлії Володимирівни, допомагає населенню, цікавиться проблемами, тощо. 
В звітний період на сайті "Високий вал" з’явилася стаття під назвою "Блок Арсенія Яценюка: Єдність країни - це головне!". Вона була розміщена під рубрикою "Імідж". Матеріал вітав чернігівців зі святами, тощо.
 
Стосовно інших кандидатів та учасників виборчих перегонів, то обидва видання обмежувалися або офіційними матеріалами, або взагалі не згадували.
 
Коментар максимальних та мінімальних показників тональності.
Найбільше інформації в нейтральній тональності було розміщено про кандидата в Президенти П.Порошенка. На другому місці за кількістю згадувань - Ю.Тимошенко. На третьому місці за кількістю символів в нейтральній тональності - С.Тігіпко. 
Цього тижня в позитивній та негативній тональності інтернет-ЗМІ згадували лише про Ю.Тимошенко.
Кандидата в Президенти П.Симоненка інтернет-видання цього тижня взагалі не згадували.
 
Інформаційні повідомлення про вибори з боку уряду або в. о. президента поки що відсутні.
 
Пріоритетність представлення
Джерела моніторингу в інформповідомленнях найбільше інформації присвятили Ю.Тимошенко (Високий вал) і П.Порошенко (Події і коментарі) 
 
Теми
Найактивніше впродовж тижня висвітлювалися такі теми:
- місцеві та регіональні події
- події пов’язані із ситуацією в країні
- зустрічі з виборцями народного депутата В.Дубіля
- події навколо міської ради та голосування про виділення 3 га в урочищі Ялівщина
 
Спікери
Прямої мови кандидатів не було.