укр eng

Звіт за результатами моніторингу одеських інтернет-сайтів (28 квітня - 4 травня 2014)


З 28.04.2014 по 04.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Одеська область

Минулий тиждень був не дуже інформативний в плані висвітлення президентської кампанії. Це пов’язане в першу чергу з подіями другого травня в Одесі та передвиборчою кампанією на посаду міського голови. Також близько третини новин пов’язано з нестабільною ситуацією на сході.

На першому місці за згадуванням знаходиться С. Тігіпко (40,8%) з його заявами щодо Конституції та візитом до Одеси 3 травня. На другому – А. Яценюк (34,5%) з офіційними заявами та візитом до міста. Далі за кількістю знаків – Турчинов (15,3%), Порошенко (6,4%) та Тимошенко (3%).

Турчинов, Тимошенко та частково Тігіпко (близько 25%) були згадані в нейтральній тональності. Порошенко, Яценюк та Тігіпко були згадані з позитивною оцінкою. Жодного кандидата, з тих що підпадають під дію моніторингу, не було згадано в негативному тоні. Також не було зафіксовано матеріалів з категорії «чорного піару».

Більше 65% інформації було розміщено на сайті «Трасса Е95». На цьому сайті були згадані як офіційні особи (Турчинов, Яценюк) з нейтрально-позитивною оцінкою їх діяльності, так і кандидати (Тігіпко, Тимошенко) з позитивною оцінкою.

На сайті «Думская.нет» були згадані: нейтрально Тігіпко та позитивно Яценюк та Порошенко.