укр eng

Моніторинг вибраних львівських інтернет-видань (28 квітня — 4 травня 2014 р.)


З 28.04.2014 по 04.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Львівська область

Протягом звітованого тижня у інтернет-виданнях Галінфо та Західнет більшість інформації стосувалась подіям на сході та півдні України. Що ж стосовно виборчого процесу, то як і у попередні дні, такі повідомлення займають невелику частину контенту. Всесторонньо висвітлений приїзд до Львова 2 травня Ю. Тимошенко (6 матеріалів, з яких "почувається нормально і за жодних обставин не зніматиме свою кандидатуру", "П. Порошенко щодня засилає до неї делегації","Ю. Тимошенко у Львові передала "привіт" В. Путіну + фото", "Я підтримую усі антитерористичні заходи на сході країни", тощо). Представлення у відсотках: Ю. Тимошенко - 46%, П. Порошенко - 34%, М. Добкін — 10%. Тональність повідомлень нейтральна. Також, серед інформації про кандидатів цього тижня 2 статті про О. Тягнибока, а також 3 інтерв'ю з А. Гриценком. Варто зазначити, що як і у попередні тижні, видання позитивно акцентує увагу на А. Гриценкові.

 

Що ж стосовно виборчого контенту сайту Zahid.net, то перше місце у висвітленні розділяють Ю. Тимошенко та П. Порошенко. Стосовно інших претендентів на президентське крісло, то згадки у контексті повідомлень про зняття кандидатур (О. Царьов, Н. Королевська), та одна новина про С. Тігіпка, де він говорить про те, що сепаратисти звільнять будівлі, в обмін на можливість обрання власного губернатора. Зазвичай усі новини подаються у нейтральній тональності. Була одна аналітична стаття авторства Влада Якушева, яка називалася «Пасхальні промови» (аналіз великодніх привітань кандидатів у президенти), тональність якої швидше негативна (згадані персоналії: А. Яценюк, О. Тягнибок, Ю. Тимошенко, П. Симоненко, О. Царьов).

Найбільше помітні матеріали цього тижня: відео звернення Ю. Тимошенко про те що В. Путін розпочав війну (31 с), промова А. Яценюка - 149 с., новина про те, що Ю. Тимошенко приїде до Львова (повідомлення прес-служби), С. Тігіпко – пряма мова, про можливе звільнення саператистами адмінбудівель. Найбільш резонансною новиною цього тижня, є інформація про П. Порошенко та ремонт вулиці Грушевського в Києві (за одними повідомленнями ремонт почався раніше висвітленої новини, а за іншими - повідомлення про те, що Порошенко відмовився від ремонту вулиці).