укр eng

Звіт за результатами моніторингу чернівецьких Інтернет-сайтів (5 -11 травня 2014 р.)


З 05.05.2014 по 11.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Чернівецька область

        З 5 по 11 травня чернівецькі інтернет - видання  продемонстрували низьку активність у висвітленні виборів президента, більшість матеріалів - висвітлення місцевих інформаційних приводів, найбільше інформації про вибори міського голови та кандидатів на цю посаду. Найактивніше у нейтральній тональності висвітлювали заяви прем’єр-міністра А.Яценюка, найменше інформації було про діяльність Ю.Тимошенко.  Основний спікер – А.Яценюк.

  Протягом тижня кандидати у президенти С.Тігіпко, П.Симоненко, М.Добкін згадувались тільки у результатах соціологічного опитування групи «Рейтинг».

Інтернет - видання  «Buknews» з 5 по 11 травня не торкалось теми президентських виборів. Більшість матеріалів була присвячена виборам міського голови Чернівців: кандидатам, їхнім програма та заявам та подіям в державі та області.   

«Букінфо» протягом тижня більше уваги приділяло висвітленню виборів мера, подіям в країні та демонструвала низьку активність у висвітленні президентських перегонів(2 статті). Основними спікерами тижня стали А.Яценюк та Ю.Тимошенко.

   7.05 видання опублікувало результати соціологічного опитування групи «Рейтинг» щодо вірогідної активності виборців, рейтингів кандидатів, протестів у державі та можливості виходу окремих регіонів зі складу України (коментарі рейтингів практично відсутні).

    Найбільше інформації у нейтральній тональності стосувалось заяв прем’єр-міністра А.Яценюка (звернення до українців з нагоди Дня Перемоги) , серед кандидатів у президенти у нейтральній тональності згадана тільки Ю.Тимошенко. Стаття  «Тимошенко сподівається підняти "нову революцію", якщо програє на виборах» інформує про позиції Ю.Тимошенко, які вона озвучила на прес-конференції у Миколаєві та містить критичні висловлювання про кандидата П.Порошенка (негативна тональність).