укр eng

Звіт за результатами моніторингу дніпропетровських інтернет видань (06.08. - 12.08.2012)


З 06.08.2012 по 12.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Дніпропетровська область

У зазначений період на сторінках інтернет видань Дніпропетровська спостерігалася така ситуація.

З'їзди партій пройшли, тож й інформацій поменшало.

Втім, "Новий міст", лояльний до влади,  примудрився зробити "опитування" у кандидатів-мажоритарників від ПР на тему "Навіщо я йду у народні депутати". Фактично це були тексти, які кандидати готували для виступів на співбесіді. В такий спосіб інформаційно "підтягли слабеньких" ПР-ів Морозенка, Крупського. Не оминули увагою й "мовне питання". Зрозуміло, зі схвальною оцінкою рішення Президента про підписання Закону "Про засади державної мовної політики". Звичайно, "дніпропетровці підтримали Президента". Загалом з 11 повідомлень за тиждень "Новий міст" розмістив 10 про ПР та її мажоритарників. Звісно ж, всі з позитивною тональністю. Якимсь дивом з'явилась 1 інформація про "УДАР".

Опозиційний сайт "Дніпроград" за тиждень розмістив лише 5 інформацій, що входять до кола наших інтересів: 2 негативні про ПР, 2 про Об'єднану опозицію (1 позитив, 1 негатив - до списку не включено Гарегіна Арутюнова - одіозного дніпропетровського бізнесмена, який вже довгий перебуває "у засланні" в Донецьку, опікуючись партійними справами "Батьківщини в цьому регіоні) і 1 про самовисуванку Шилову, яка донедавна була активною "регіоналкою" й навіть заступником голови облради, однак "пішла врозріз з політикою партії", поставши проти проведення медичної реформи, була звільнена й вже після цього самовисунулася до ВР. До речі, її опонент від влади - Микола Солошенко - чинний нардеп, людина близька до Віктора Пінчука.

Тож загальні тенденції не змінилися: "Новий міст" мовчить про опозицію, "Дніпроград" відгукується про ПР виключно негативно.