укр eng

Звіт за результатами моніторингу рівненських Інтернет-порталів (за період з 12 по 18 травня 2014)


З 12.05.2014 по 18.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

  1. У звітному періоді було зовсім небагато матеріалів, що потрапляють під критерії вибірки моніторингу. Основними інформаційними приводами були повідомлення про діяльність урядовців та в.о. Президента України О.Турчинова. Щодо інформації про кандидатів, то тут варто відзначити аналітичне дослідження ІМІ  про кількість та тематику джинси, яку вони розміщують. Також були згадки щодо перебігу організації виборчого процесу.
  2. У процентному співвідношенні представлення політичних сил на рівненських порталах, що потрапили до вибірки, виглядає так: виконання обов’язків Урядом А.Яценюка – 32,3, Ю.Тимошенко – 28,7%, виконання обов’язків в.о. Президента О.Турчинова – 18,2%, П.Порошенко – 8,1%, М.Добкін – 5,7%, С.Тігіпко – 4%, П.Симоненко – 2,9%.
  3. На порталі «4 влада» переважали матеріали з нейтральною або негативною тональністю. В нейтральній тональності найактивніше писали про Уряд А.Яценюка, в негативній тональності найбільша кількість матеріалів присвячені Ю.Тимошенко, іншим приблизно порівну.. Матеріалів з позитивною тональністю на сайті «4 влада» не було (джинсу вони взагалі ніколи не розміщали).

На сайті «ВСЕ» були лише матеріали в нейтральній тональності. Найбільше писали про Ю.Тимошенко, і зовсім не згадували П.Порошенка та С.Тігіпка.

  1.  Маніпулятивних технологій та медіа ефектів помічено не було.