укр eng

Звіт за результатами моніторингу чернігівського інтернету (12.05-18.05.2014)


З 12.05.2014 по 18.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Чернігівська область

Загальні тендденції
 
Як і у минулі періоди інтернет-видання, що увійшли до вибірки, доволі пасивно висвітлюють виборчі перегони. В основному це статті, присвячені загальній інформації про вибори.
 
"Високий Вал" продовжує надавати перевагу кандидату в Президенти Ю.Тимошенко, але практично всі матеріали маркуються "імідж". У пятницю, 16 травня до Чернігова приїздив кандидат в Президенти П.Порошенко. На сайті «Високий вал» була розміщена стаття з іронічним підтекстом: прізвище кандидата згадалося тільки один раз в заголовку, далі по тексту лише «Він» і «Кандидат №1». При цьому не можна сказати, що стаття мала негативну тональність, вона була більше нейтрального характеру. Так само з іронією згадував ВВ і кандидата М.Добкіна.
 
 Сайт "ПіК: події і коментарі" в основному приділяє увагу кандидатам в Президенти, коли для цього є інформаційні приводи:  публікації про порушення виборчого законодавства, неординарні випадки агітації, тощо. В основному, це новини від ГМ «ОПОРА», яка має довготермінових спостерігачів на виборах. Найчастіше у цих повідомленнях згадуються два кандидати - Ю.Тимошенко та П.Порошенко. Про візит П.Порошенка до Чернігова ПіК згадував з позначкою «Імідж». 
 
Коментар мінімальних та максимальних показників
 
Найбільше уваги від інтернет-ресурсів отримав П.Порошенко.
 
У нейтральній тональності цього тижня найбільше уваги видання приділили П.Порошенко, на другому місці за кількістю уваги в нейтральній тональності Ю.Тимошенко. Також у нейтральній тональності згадувався кандидат в Президенти М.Добкін. Взагалі не приділялась увага кандидатам в Президенти - П.Симоненку та С.Тігіпку.
 
У негативній та позитивній тональності не було матеріалів про жодного з кандидатів.
 
Інформаційні повідомлення про вибори з боку уряду або в. о. президента поки що відсутні.
 
Пріоритетність представлення
Джерела моніторингу в інформповідомленнях найбільше уваги присвятили П.Порошенку.
 
Теми
Найактивніше впродовж тижня висвітлювалися такі теми:
- візит П.Порошенка на Чернігівщину
- зустріч чернігівської громади з Є.Соболєвим
- візит до Чернігова Сергія Капліна (УДАР)
- тема люстрації  
- інші регіональні та місцеві новини та події
 
Спікери
Прямої мови кандидатів не було.