укр eng

Звіт за результатами моніторингу херсонських Інтернет сайтів (12 - 18 травня)


З 12.05.2014 по 18.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Херсонська область

 

1. Загальні тенденції
- На минулому тижні висвітлення передвиборчої кампанії на херсонських Інтернет сайтах  було  досить помірним, як для передостаннього перед виборами тижня;
- Збільшилась кількість матеріалів про Петра Порошенко. Це пояснюються його візитом на Херсонщину 11 травня. Як завжди активно розміщуються матеріали про Сергія Тигіпко;
- Тональність висвітлення передвиборчої кампанії в Інтернеті залишається позитивною або нейтральною , практично відсутні негативні згадування про кандидатів. 
- На минулому тижні практично не висвітлювалась  діяльність лідерів нової влади, в.о. Президента України Олександра Турчинова та прем’єра Арсенія Яценюка.
- Найбільш популярною навколо політичною темою на сьогоднішній день залишається тема військової загрози півдню та заходи щодо забезпечення безпеки. Але у зв’язку із загостренням ситуації на Сході та переключення до нього загальної уваги, матеріали стали більш спокійними. 
2. Співвідношення  обсягу інформації про кандидатів ;
Найбільший обсяг інформації про  Сергія Тигіпко – 9761 знаків (4 матеріали). На другому місці Петро Порошенко  – 8206  знаків (6 матеріалів). І одне негативне згадування про Петра Симоненко 419 знаків.
На сайті «Херсон он лайн» - 7 матеріалів про кандидатів, обсяг 8632 знаків; на сайті «Херсонці» - 4 матеріали – 9754 знаків.
3. Тональність матеріалів про кандидатів;
- у Сергія Тигіпко  – 9761 знаків, вся інформація подана у позитивній тональності;
- про Петра Порошенко– 7549 знаків в позитиві; та 657 в нейтральній;
- про Петра Симоненко 419 знаків в негативній тональності;
4. Інформація про владу на минулому тижні не зафіксована;
5. Спікерами на минулому тижні були Сергій Тигіпко – 1657 знаків прямої мови, та Петро Порошенко – 644 знаків. 
6. Не були зафіксовані сінхрони.
7. Маніпулятивні матеріали та медіа ефекти на минулому тижні не виявлені