укр eng

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 12.05 по 18.05.2014 року


З 12.05.2014 по 18.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Сумська область

Моніторинг включає аналіз 3-х регіональних інтернет-видань:

–       «XPRESS»

 

Загальні тенденції.

Мабуть, так і не дочекавшись «вливань» від учасників перегонів, видання «пішло в рознос» - лише негативна тональність. І лише на адресу П.Порошенка. Але – це єдине видання регіону, яке дає власні матеріали. То ж – позитивний приклад до позитивних змін у тенденції іншим ЗМІ Сумщини?

 

Головні теми тижня

Кандидат Порошенко снова обманул избирателей. На этот раз сумских

Выступление Петра Порошенко в Сумах 15 мая оказалось не в соответствии с его агитацией, сообщил журналист "Данкора" Александр Мальцев.  По словам журналиста, "около двух с половиной тысяч сумчан собрались 15 мая на площади Независимости, куда приехал встретиться с избирателями кандидат на пост Президента Украины Петр … Заявленная на анонсах визита кандидата в президенты группа «Танок на майдані Конго» на сцене так и не появилась"…. він зробив круглі очі: «Що я обіцяв? Ви кажете речі, які я не обіцяв».

 

На темній стороні Місяця. Частина третя. Петро Порошенко

Кожного разу, коли бачу на біллбордах обіцянку кандидата в президенти і одного з найбагатших в Україні людей Петра Порошенка «Жити по-новому», …  Адже не випадково у Києві Петра Порошенка за очі називають «Петя-зашитый карман». Фото Порошенка у компанії Янукович-Ахметов, А.Деркач – для переконливості …

 

Тенденції висвітлення діяльності політичних партій інтернет-видання

Єдине джерело інформації, яке за весь період спостереження спромоглося на власний критичний матеріал по темі. Прямо стало «гвоздьом програми» (автор і власник – О.Гвоздік). Хочеться сподіватися, що цей почин буде підтриманий іншими ЗМІ.

 

Тональність інформації

Лише негативна тональність на адресу П.Порошенка – 12001 зн.

 

Спікери

Автор С.Гвоздік.

 

Маніпуляції та медіа ефекти

Не помічено.