укр eng

Моніторинг вибраних львівських інтернет-видань (5 -11 травня 2014 р.)


З 05.05.2014 по 11.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Львівська область

У новинах Західнет тема виборів минулого тижня майже не висвітлювалась. Переважна більшість інформації про події на Сході України. Багато заголовків про сепаратистів, їх вимоги, і про вбитих, захоплених, знешкоджених. Знову багато новин про те, що Росія щось вимагає, а В. Путін погрожує або попереджає про щось.

Стосовно виборчого процесу то є декілька новин, а зокрема про спостерігачів ОБСЄ, та про роботу ЦВК (зареєструвала, зняла). Всього минулого тижня було 28 новин про осіб, які є обєктом моніторингу (О. Турчинов – 11 повідомлень, Ю. Тимошенко – 9, А. Яценюк – 4, П. Порошенко – 3., а от про інших кандидатів жодної інформації! Прикметною рисою минулого

тижня є те, що майже усі новини від першої особи (цитати, інтерв’ю чи виступи). Найбільше з кандидатів згадується Ю. Тимошенко. Увагу привернув стиль написання повідомлень про Ю. Тимошенко (без оцінок, проте завжди з позитивної сторони як заголовок, так і новина загалом). Наприклад: «Тимошенко вважає, що власні кошти громада має контролювати сама», або «Тимошенко закликає владу підтримати людей, що переселилися з Криму», тощо.

 

У новинах Гал-Info найбільше уваги було приділено подіям на Сході країни та регіональним новинам (перестороги щодо 9 травня, тощо). Розподіл представлення у межах контенту: Ю. Тимошенко - 28%, П. Порошенко - 22%, М. Добкін - 17%, П. Симоненко - 11%, С. Тігіпко -11%. Тональність повідомлень нейтрального характеру, проте помітна тенденція негативу стосовно Ю. Тимошенко. Пріорітетність представлення як і у попередні тижні належить А. Гриценкові (3 інтерв'ю, а також коментарі та іншого роду повідомлення у позитивній тональності). Також, було 3 статті про О. Тягнибока (з месиджем “активний громадський діяч”) та згадки про О. Богомолець.