укр eng

Звіт за результатами моніторингу рівненських Інтернет-порталів (за період з 19 по 25 травня 2014)


З 19.05.2014 по 25.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

  1. У звітному періоді кількість інформації про кандидатів дещо зросла, переважно за рахунок оприлюднення звітів Опори, а також даних про факти незаконної агітації, «чорного піару», а також даних екзіт-полів.
  2. У процентному співвідношенні представлення політичних сил на рівненських порталах, що потрапили до вибірки, виглядає так: П.Порошенко – 75,6%, Ю.Тимошенко – 16%, С.Тігіпко – 3,6%, виконання обов’язків в.о. Президента О.Турчинова – 2,6%, виконання обов’язків Урядом А.Яценюка – 1,8%, М.Добкін – 0,3%, П.Симоненко – 0,1%
  3. На порталі «4 влада» переважали матеріали з нейтральною або негативною тональністю. В нейтральній тональності найактивніше писали про П.Порошенка, найменше – П.Симоненка, в негативній тональності найбільша кількість матеріалів присвячені П.Порошенку, про Ю.Тимошенко було значно менше, а про інших взагалі не згадували. В позитивній тональності згадували лише про (за спаданням) П.Порошенка, Ю.Тимошенко та С.Тігіпка. На сайті «ВСЕ» найбільша кількість матеріалів стосувалася порушень виборчого законодавства, відповідно мала негативну тональність. Найактивніше в цій тональності згадували П.Порошенка, менш активно – Ю.Тимошенко, прор інших не було. В нейтральній тональності найбільше писали про П.Порошенка, і зовсім не писали про П.Симоненка. Матеріалів з позитивною тональністю на сайті не було.
  4.  Маніпулятивних технологій та медіа ефектів помічено не було.