укр eng

Звіт за результатами моніторингу Тернопільського інтернету 13-19 серпня 2012


З 13.08.2012 по 19.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

Загальні тенденції

 Протягом 13-19 серпня  тернопільські Інтернет-видання присвятили увагу ВО «Свобода», УДАР, Партії регіонів, Об»єднаній опозиції, КПУ, «Україна – вперед!» та самовисуванцям.

Представлені усі політичні сили, що підлягають моніторингу. Найбільше згадувань у різних тональностях про Партію регіонів та владу,  а також ВО «Свобода», УДАР, Об’єднану опозицію та самовисуванців.  Серед них лідирують у кількості публікацій Володимир Клименко та Іван Чайківський. Їх обох асоціюють із партією регіонів. Здебільшого про самовисуванців – позитивні.

ПОГЛЯД

За звітний період найбільше уваги присвячено Партії регіонів у різних тональностях -18 публікацій,  самовисуванці - 9 публікацій, «Свобода» -8 публікацій, УДАР – 5 публікацій, Об’єднана опозиція – 4 публікації, КПУ – 2, «Україна вперед!»- 2.  Про останні дві політичні сили – нейтральні публікації. Про різні політичні сили за цей звітний період здебільшого нейтральні.

На сайті з’явилися аналітичні матеріали.

ЗА ЗБРУЧЕМ

За звітний період на сайті не згадувалися жодним чином такі політичні сили – КПУ, «Україна – вперед!». УДАР  згадувався двічі у нейтральних та позитивних тональностях, Партія регіонів – 5  разів: двічі нейтрально, двічі негативно. Об’єднана опозиція – двічі – один матеріал нейтральний, другий –негативний. ВО «Свобода» - висвітлювалася у позитивних тональностях в одному матеріалі. До уваги не бралися публікації про сесію обласної ради.

Найактивніше висвітлювалися  у виданні Клименко – 4 матеріали та Чайківський – 2 матеріали.