укр eng

Звіт за результатами моніторингу дніпропетровських інтернет видань


З 13.08.2012 по 19.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Дніпропетровська область

Протягом 13-19 серпня 2012 року інтернет простір Дніпропетровська був біднішим на політичні інформації, ніж раніше.

Насамперед, це стосується лояльного до влади сайту "Міст-Дніпро". За тиждень лише 5 інформацій, що цікавлять нас, з'явилися на його сторінках, та й ті були присвячені прес-конференції лідера комуністів Симоненка, який 15 серпня перебував в Дніпропетровську. Й прес-конференцію проводив там же - у "Міст-Дніпро". В 4 повідомленнях Симоненко похвалив свою політичну силу, розповів про непохитність поглядів, постійне омолодження партійного складу тощо. В 5-ій інформації лідер комуністів встиг й себе похвалити, й кинути каміння в город Королевської: мовляв, її парційці схожі на американських гангстерів 30-х років минулого століття.

Куди продуктивнішим був сайт "Дніпроград", дарма, що й словом не обмовився про приїзд Симоненка. Проте з 16 інформацій за тиждень в одній увагу КПУ таки приділив: розповів про мітинг комуністів, за участь в якому учасникам, мовляв, заплатили навіть менше, ніж це роблять "регіонали". 2 інформації присвячені ОО: про приїзд Парубія та вручення посвідчень мажоритарним кандидатам від ОО. Обидві з позитивною тональністю.

Решту повідомлень - 7 - на "Дніпрограді" присвятили ПР. Всі з негативною тональністю, вони розповідали про агітацію за бюджетні кошти, славнозвісні борди "про бабусю і кота", рішення обллради по російській мові та віділення коштів на придбання квартир олімпійським чемпіонам.