укр eng

Звіт за результатами моніторингу Полтавських Інтернет ЗМІ за період 1- 14.09.2014


З 01.09.2014 по 14.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Полтавська область

Звіт за результатами моніторингу Полтавських Інтернет ЗМІ за період 1- 14.09.2014

Впродовж 1 – 15 вересня Інтернет – видання, що підлягає моніторингу-Новини Полтавщини та Полтавщина не надто активно висвітлювали хід підготовки до парламентських виборів.

Найбільше інформації в Інтернет просторі стосувалося діяльності Президента України та Уряду в напрямку стабілізації ситуації в країні. Що стосується діяльності політичних партій, то в ЗМІ акцент більше робився на полтавчан, які можуть або потрапили в передвиборчі списки основних політичних сил та намажоритарників - самовисуванців, які активно включилися в передвиборчу кампанію.

Серед політичних сил, найбільше інформації подано про утворення партії «Народний Фронт» Арсенія Яценюка та інші прохідні, відповідно до поданої в виданнях соціології, політичні сили – Блок Петра Порошенка, Радикальну партію Олега Ляшка, Громадянську позицію Анатолія Гриценка та ВО «Батьківщина». Значно рідше згадувалися партії «Самопоміч» та «Воля». Поодинокою була згадка про Партію Регіонів, в ЗМІ повідомили, що  вона не йтиме на вибори, натомість КПУ уже зареєструвалася у ЦВК. 

Інформація про політичні партії подана збалансовано. Пріоритетності представлення за цей період у ЗМІ політичним партіям не надавалося, натомість значно більша увага до  Петра Порошенка та Арсенія Яценюка зумовлена виконанням ними своїх посадових обов’язків.

В цілому, частка виборчого контенту в загальному обсязі новин була на рівні 10-15 % та переважно нейтральної тональності.

Реклама на сайтах позначалася позначкою “Р”