укр eng

Звіт за результатами моніторингу херсонського інтернета за період 15-21.09.2014


З 15.09.2014 по 21.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Херсонська область

Звіт за результатами моніторингу херсонського інтернета за період 15-21.09.2014

 

Херсонський інтернет висвітлював вибори активно, а також збалансовано. Згадувались основні політичні сили окрім КПУ та партії «Опозіційний блок». Найбільше інформації було в нейтральній тональності, а найменше у негативній.

Збалансованість представлення головних політичних гравців загалом та за тональністю, зокрема, дає змогу зробити попередній висновок про те, що інтернет сайти Херсону («Херсон онлайн», «Херсонці», «Херсонские вести») забезпечили їм відносно рівний доступ до медіа.

Найактивніше Херсонському інтернеті були представлені партії «Сильна Україна», "Блок Петра Порошенко" та "Народний фронт".

Натомість виборці отримали мінімум інформації про політичну партію «Об’єднання «Самопоміч», ВО «Свобода» та Радикальну партію Олега Ляшка.

Про такі парттії, як КПУ та  «Опозиційний блок» херсонські сайти взагалі не інформували.

Найбільше симпатій, тобто позитивної тональності, отримали «Блок Порошенко» та «Сильна Україна». А от переважно критикували владу України та партію «ВО «Батьківщина». Найактивніше у нейтральній тональності були представлені «Сильна Україна», "Народний фронт" та «Громадянська позиція».

 Загалом, всі партії були представлені у контексті оголошення виборчих списків. Додатково, партія «Сильна Україна» представила С.Тігіпко та його команду, як професіоналів (економістів). У статті «Украинцы больше всего доверяют Порошенко, Яценюку и Гриценко – опрос», були надані данні соцопитування про те, що партіям "Блок Петра Порошенко", "Народний фронт" та «Громадянська позиція» довіряють більшість українців