укр eng

Звіт по моніторингу Інтернет-ЗМІ Закарпатської області за 15-21 вересня


З 15.09.2014 по 21.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Закарпатська область

Закарпатські інтернет-ЗМІ почали висвітлювати виборчі події, але досить обережно. Зазвичай в новинних стрічках цього тижня подавалася інформація про списки партій та зареєстрованих кандидатів від політичних сил, які балотуватимуться по закарпатських округах. Переважно вся інформація такого плану подавалася у нейтральному ключі, щоправда деякі ресурси (Мукачево.нет) надало негативного забарвлення окремим інформація, наприклад про списки Батьківщини, своїми оціночними судженнями.

Але у політичному контексті все-таки більше інформації було про П.Порошенка у якості Президента, активність інтернет-ЗМІ у цьому контексті зумовлена рядом подій, що відбувалися цього тижня (підписання закону про особливі статуси загарбаних територій, ратифікація Угоди з ЄС, тощо). Кім текстової інформації подавались і відео файли, фото.

Така інформація подавалася у нейтральній тональності, менше – у позитивній.

Найчастіше у виборчому контексті інформації цього тижня в інтернет-ЗМІ, які моніторяться, стосувалася у рівній мірі «Боатьківщини», Блоку Порошенка та «Народного фронту».

У позитивній тональності найчастіше писали про Блок Порошенка, у нейтральній – про «Батьківщину», у негативі – про «Батьківщину».

Сайт « Мукачево.нет» найбільше інформації подав про Блок Порошенка, переважно у нейтральній, рідше у позитивній тональності. Найменше писали про «Громадянську позицію». Найчастіше у негативі згадувалася «Батьківщина», менше – «Народний фронт» та «Громадянська позиція».

Сайт «Заголовок» подавав інформацію тільки про «Батьківщину» (у нейтральній тональності) та «Сильну Україну» (у позитивній тональності). Нейтрально висвітлювалась діяльність П.Порошенка як президента.

Сайт «Закарпаття.онлайн» подавав інформацію тільки про Порошенка у якості президента та «Народний фронт» та «Батьківщину» (найменше) , все у нейтральній тональності.