укр eng

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 15.09 по 21.09.2014 року


З 15.09.2014 по 21.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Сумська область

«XPRESS»

 

Загальні тенденції.

У порівнянні із минулою виборчою кампанією видання проявляє завидну активність. Але, аналізуючи публікації, складається враження, що видання працює на певні політичні сили – сателітів колишньої Партії регіонів України. Не гребує і передруком із інших видань. Складається враження, що цей сайт не є «Сумским информационным порталом», а персональним сайтом його редактора Олександра Гвоздіка.

 

Тенденції висвітлення діяльності політичних партій друкованими ЗМІ

Спостерігається явна персональна симпатія редактора до сателітів ПРУ і нездорова агресивність до національно-демократичного сектору.

 

Тональність інформації

Позитивна тональність - 1675 зн.

Нейтральна тональність - 0 зн.

Негативна тональність - 22847 зн.

 

Головні теми тижня

«Прокаженные. Природа решила наказать политическую элиту.». Передрук із російського видання великий за обсягом та багато ілюстрований. Спрямований на дискредитацію Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, всього національно-демократичного руху в Україні.

Ярослав Крюков: «Мне пообещали надеть на голову мешок, вывезти за город и отрезать уши, нос и пальцы» - матеріал у негативній тональності. Спрямований проти «Правого сектору».

Сергій Слизький: Ми маємо приєднатися до Міжнародного Дня Миру і перестати вбивати одне одного. Про «мирні ініціативи Сергія Тігіпка.

Через акцію свободівців Сумщина стала територією анархії.

 

Спікери

Відсутні.

 

Маніпуляції та медіаефекти

Передрук із іншого видання, який або виражає симпатії редактора видання, або ж на замовлення політичної сили.