укр eng

Звіт за результатами моніторингу донецьких інтернет-сайтів за період 15-21.09.2014


З 15.09.2014 по 21.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Донецька область

У перший тиждень моніторингу політичні сили, які прийматиме участь у парламентських виборах, почали проявляти певну активність в ЗМІ Донецького регіону. Публікацій, які презентують їх, було не багато. На першому місці за кількістю знаків зайняв "Народний фронт", на другому місці - Опозиційний блок, на третьому - "Батьківщина" і невелика згадка була про КПУ.

Зі спікерів, які є керівниками держави, найбільше уваги було приділено президенту Петру Порошенко. Про главу держави писали як в нейтральній тональності, так і в негативній. Велика кількість негативу була обумовлена новинами про негативне сприйняття мирного плану по врегулюванню ситуації на Донбасі та новинами про 100 днів знаходження Порошенко на посаді президента. На другому місці за згадками - прем'єр-міністр Яценюк. Про вищих посадових осіб ЗМІ писали саме як про чиновників - без прив'язки до суб'єктів виборчого процесу, які вони контролюють.

Контент (весь в нейтральній тональності) про "Народній фронт" був розміщений на артемівських сайтах 06247 та "Вечірній Бахмут". "Народний фронт" прозвучав в контексті того, що командир батальйону "Айдар" і ще один земляк мешканців Артемівська включені до виборчого списку блоку. "Опозиційний блок" згадувався на сайті "Краматорск.INFO". Там само була невелика згадка про "Батьківщину". При цьому згадування стосувалося не майбутніх виборів - в новині розповідалося про активістів "Батьківщини", яких репресують влади так званої ДНР.

Єдину згадку про КПУ зробив Красноармійський сайт 06239. При цьому мова йшла не про партію як таку, а про кандидата - мажоритарника, який йде на вибори від цієї політичної сили.