укр eng

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 13.08 по 19.08.2012 року


З 13.08.2012 по 19.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Сумська область

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 13.08 по 19.08.2012 року

 

Моніторинг включає аналіз 3-х регіональних інтернет-видань:

–       «Сотня»

–       «Всі Суми»

–       «XPRESS»

 

Загальні тенденції.

Інтернет-видання Сумщини не проявляють  активність у передвиборчому періоді. Якщо за тиждень 2-3 публікації, то … Найбільш активною є «XPRESS». Але у цього видання спостерігається спрямованість на підтримку Партії регіонів і її кандидатів. І проти кандидатів від протилежних сил. Із опозиційних кандидатів загрозу для владних кандидатів представляють Олег Медуниця та Володимир Шульга. Саме їм у негативній тональності і приділило видання найбільше уваги.

Головні теми тижня

«На Сумщині застосовують технологію кандидатів-двійників: по Шосткинському округу йтиме два Миколи Ноги», «Вибори-2012. Про дивні речі і зіпсований чеснометр», «Реінкарнація: екс-президент Віктор Ющенко повертається на Сумщину в особі брата Петра», «Юрий Чмырь прокомментировал «клонирование» Ноги», «Родильный дом в Конотопе будет полностью готов к концу октября», «Виборців Сумщини, які заглянуть у декларації про майно та доходи кандидатів, чекають сюрпризи», «Секретар міськради Олексій Мовчан зупинив будівництво, проти якого протестували сумчани», «Юрий Чмырь: «Наша задача — развивать садоводство»».

            Тенденції висвітлення діяльності політичних партій друкованими ЗМІ

У публікаціях «XPRESS» спостерігається спрямованість на підтримку Партії регіонів і її кандидатів та проти кандидатів від опозиційних партій.

Тональність інформації

«Сотня» подає інформацію у негативній тональності. У «XPRESS» вся інформація про представників опозиційних сил негативна, про провладних кандидатів і ПР – позитивна або нейтральна.

            Спікери

Юрій Чмирь.

            Маніпуляції та медіаефекти

Не помічено.