укр eng

Звіт за результатами моніторингу херсонських Інтернет сайтів (12 - 19 серпня)


З 12.08.2012 по 19.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Херсонська область

Звіт за результатами моніторингу херсонських Інтернет сайтів  (12 - 19 серпня)

Головною особливістю моніторингу на тижні що минув можна вважати зміну тональності щодо партії Регіонів, у порівнянні з попередніми тижнями. Всього було відібрано  21 матеріал. З них про партію влади безпосередньо 7 матеріалів. Про опозицію цього разу більше – 10 матеріалів. З них у 2 згадується влада в негативі. Також 2 нейтральні матеріали про партію «Україна Вперед», один про КПУ і один про само висуванця Володимира Стретовича, який зареєстрований у 184 виборчому окрузі.

Слід зазначити, що змінилось не тільки кількісне співвідношення публікацій про владу і опозицію, але й їхня тональність. Так загальний обсяг інформації про опозицію становить 11175 знаків. Тональність розподілена наступним чином: нейтрал 10488 знаків, позитив 687, негатив відсутній.

У Партії Регіонів загальний обсяг інформації складає всього 8606 знаків, але з них майже половина – 3906 складає негатив. Негатив партія влада отримала по перше через «проштовхування» на думку журналістів мовного закону, та переслідування помічника народного депутата В’ячеслава Кириленка та його громадської приймальні. Крім того, Партія Регіонів, минулого тижня не проявляла в області особливої активності.

Навпаки Об’єднана опозиція постійно проводила заходи, які були відображені на сайтах.

Також в негативі подано єдиний матеріал про КПУ. Народний депутат Катерина Самойлик заборонила журналістці знімати себе під час зустрічі з виборцями. До журналістки була застосована фізична сила. Матеріал – 1568 знаків.

На сайті Херсонська правда було відібрано 20 матеріалів. Як і минулого тижня цей ресурс є доволі активним. Політична активність Площі Свободи несподівано і доволі суттєво зменшилась – до одного матеріалу.