укр eng

Звіт за результатами моніторингу Тернопільських інтернет-видань за період 22-28.09.2014


З 22.09.2014 по 28.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

За звітний період тернопільські  інтернет-видання «Погляд» та «За Збручем» висвітлювати вибори трохи активніше. Частка виборчого контенту в загальному обсязі новин була на рівні 20-25%. Публікації  були в нейтральній тональності, вдвічі менше у негативній. Наразі спостерігається збалансованість представлення таких гравців, як ВО «Свобода», Блок Петра Порошенка, ВО «Батьківщина», Громадянська позиція, Самопоміч. На одну третину менше писала про Народний фронт, Радикальну партію. Посадові особи (Арсеній, Яценюк, Петро Порошенко місцева влада) були представлені тільки, як виконавці своїх посадових обов’язків у нейтральній та більше у негативній тональності.

Нейтрально мінімальні згадування про КПУ та Сильну Україну. Жодних згадувань у звітному періоді не було про Опозиційний блок. Найбільше у нейтральній тональності висвітлювали Блок Петра Порошенка, Батьківщину, Самопоміч та Громадянську позицію. Найбільш негативна тональність публікацій була у  Блоку Петра  Порошенка.

В інтернет-виданнях розмішена блочна політична реклама Громадянської позиції та кандидата по 166 виборчому округу від Блоку Петра Порошенка – Миколи Люшняка.