укр eng

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 22.09 по 28 .09.2014 року


З 22.09.2014 по 28.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Сумська область

«XPRESS»

 

Загальні тенденції.

Газета набирає обертів. Але – у тому ж напрямку – на підтримку «опозиції», та проти її суперників. .

 

Тенденції висвітлення діяльності політичних партій друкованими ЗМІ

Спостерігається явна персональна симпатія редактора до сателітів ПРУ і нездорова агресивність до національно-демократичного сектору.

 

Тональність інформації

Позитивна тональність – 5665 зн.

Нейтральна тональність – 580 зн.

Негативна тональність – 1661 зн.

 

Головні теми тижня

 «Оппозиционный блок»: достойный конкурент с заявкой на победу

 … В состав Оппозиционного блока вошли: Партия развития Украины, партия «Центр» Вадима Рабиновича, «Новая политика», «Государственный нейтралитет», «Украина, вперед» (Наталья Королевская) и «Трудовая Украина». Их объединило желание положить конец войне, которая происходит на Востоке Украины, прекратить страдания нашего народа. Источник публикации: Пресс-служба Опозиционного бло5ка. Опубликовано на правах политической рекламы

Зазначена адреса не існує – як це назвати? Здається, це «джинса».

 

Екс-губернатор Шульга зареєструвався як кандидат

ЦВК зареєструвала екс-губернатора Сумщини, нардепа Володимира Петровича Шульгу кандидатом в народні депутати по округу № 161 (м.Ромни).

…. Останні місяці на посаді губернатора активно сприяв виділенню бюджетних коштів на соціальні об'єкти округу № 161. Цікаво, що Володимир Шульга, як і його соратник Олег Медуниця, теж закінчив природничо-географічний факультет за спеціальністю «географія та біологія» в Сумському державному педагогічному інституті ім. А.Макаренка.

 

Нардеп Ірина Купрейчик знов балотується у Верховну Раду

ЦВК зареєструвала народного депутата Ірину Валеріївну Купрейчик кандидатом в депутати нового скликання по округу № 162 (м.Охтирка). … У 2012 році Ірина Купрейчик була обрана на тому ж окрузі народним депутатом від ВО "Батьківщина". Виборці проігнорували тоді той факт, що, будучи директором ТОВ "Нива-Агротех", яке за рік заробило 1 млн.600 тис. грн., вона в декларації кандидата про власні доходи поставила "нуль".

Додано далеко не найкраще фото І.Купрейчик

 

На Сумщині розпочинають збір підписів за негайне прийняття законів про державний захист учасників АТО

"Жодна структура, яка має функцію законодавчої ініціативи, не відреагувала на оприлюднені 12 вересня пропозиції CНАУ щодо державного захисту патріотів, які сьогодні зі зброєю в руках відстоюють мир в Україні, — повідомив на вчорашній прес-конференції в Обласному прес-клубі ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика.  - Змушені констатувати, що не відбулося ніякої реакції і з боку влади".

 

ЦВК зареєструвала кандидатом в нардепи по округу №162 президента Сумської ТПП

Центральна виборча комісія 24 вересня зареєструвала кадидатом в народі депутати України по округу № 162 (м.Охтирка)  депутата Сумської обласної ради, президента Сумської торгово-промислової палати Костянтина Володимировича Макаренка. Він народився …  Протягом останніх трьох років про його громадянську позицію і конкретні справи, ще до позачергових  виборів у ВР розповідали місцеві ЗМІ, в т.ч,. і сайт "Xpress".

Прихована інформація про його належність до «Партії регіонів»

 

Спікери

Відсутні.

 

Маніпуляції та медіаефекти

Передрук із іншого видання, який або виражає симпатії редактора видання, або ж на замовлення політичної сили. Повідомляється про поданням матеріалу  «на правах реклами», подається посилання на джерело, яке не існує (не відкривається). Джинса.