укр eng

Звіт за результатами моніторингу одеського інтернету за період 22-28. 09. 2014


З 22.09.2014 по 28.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Одеська область

Звіт за результатами моніторингу одеських інтернет-видань за період 22-28.09.2014

Загальні тенденції.

Одеські інтернет-ЗМІ достатньо активно висвітлювали виборчий процес, особливо в порівнянні з традиційними ЗМІ. А також абсолютно не збалансовано.

Частка виборчого контенту в новинах складала близько 50 %, однак на кожному сайті ситуація складалась неоднозначно. Найбільше інформації було в позитивній тональності, найменше в негативній.

Незбалансованість представлення суб’єктів моніторинга загалом дає змогу зробити висновок про те, що сайти не надали достатньо рівний доступ для всіх кандидатів.

На цьому тижні менше всього приділяє увагу передвиборчій агітації та політичним питанням видання «Думська», на сайті було розміщенно інформацію стосовно суб’єктів моніторингу:

висвітлення діяльності Петра Порошенка, як Президента України — нейтрально-позитивна оцінка.

Невелика стаття з  результатами соціологічного опитування, в якому були названі всі «прохідні» партії.

Сайт «Трасса Е95» - 80% виборчого контенту присвячено партії «Сильна Україна» та Сергію Тігіпко. 10% матеріалів була присвячена «Опозиційному блоку» та представникам цієї політсили на місцях, а саме екс-губернатору Мирославу Скорику. Останні 10% поділили між собою «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка» (а саме представники списку Блоку в Одеській області — Ігор Палиця, Олексій Гончаренко).

Сайт «Репортер» - 100% виборчої інформації присвячено партії «Сильна Україна» та Сергію Тігіпко.

До того ж треба зазначити що на сайті розміщені банери даної політичної партії.