укр eng

Проміжний місячний звіт за результатами моніторингу дніпропетровських інтернет-видань (30.07 - 19.08)


З 30.07.2012 по 19.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Дніпропетровська область

За період 30 липня - 19 серпня 2012 року на дніпропетровських інтернет сайтах ситуація значно краща, ніж на ТБ й у газетах. Принаймні, присутні майже всі політичні сили, що нас цікавлять.

Отже, опозиційний сайт "Дніпроград" загалом подав 23 інформації. З них найбільше - 9 - присвячені ПР (з негативною тональністю - 8, з нейтральною - 1). Серед тем - використання адмінресурсу, "бруд" на кандидатів від ПР, "мовне питання", борди "про бабусю і кота".

7 інформацій присвячені Об'єднаній опозиції, з яких лише 2 з негативною тональністю (стосуються нинішніх депутатів, яких не включили до прохідної частини списку ОО). Решта - з'їзд й коментарі до виборчого списку, вручення посвідчень мажоритарникам від ОО на Дніпропетровщині, приїзд до Дніпропетровська депутата-опозиціонера Парубія.

3 негативні інформації про КПУ. Теми - мітинги КПУ, список партії.

"Свобода" - 3 повідомлення,  з яких 2 з позитивною тональністю, 1 - з нейтральною). Теми - мажоритарники, міркування про те, чому "Свобода" має бути у Верховній Раді.

Була 1 інформація про опозиційну каднидатку Шилова, яка заявила, шо очікує на арешт через своє самовисування.

Королевська і Кличко залишилися поза увагою.

Лояльний до влади сайт "Міст-Дніпро" подав 28 цікавих для нас повідомлень.

Більшість з них - 19 - про Партію регіонів (лише 3 з нейтральною тональністю, решта - з позитивною). Теми - з'їзд, виступи на ньому учасників, бліци з місцевими мажоритарниками від ПР.

Об'єднаній опозиції присвятили лише 1 інформацію з негативною тональністю - з вуст Азарова на з'їзді ПР.

5 позитивних інформацій про КПУ - матеріали з прес-конференції Симоненка, в одній з яких - негативна тональність щодо Королевської та її політичної сили.

"Україна - Вперед!" з'явилася одного разу й з нейтральною тональністю.

1 матеріал з позитивною тональністю присвятили партії "Удар" Кличка.