укр eng

Звіт за результатами моніторингу Тернопільського інтернет 30 липня -05 серпня 2012


З 30.07.2012 по 05.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

ІНТЕРНЕТ

 

Загальні тенденції

 

Протягом 30 липня-5 серпня тернопільські Інтернет-видання присвятили увагу практично усім політичним силам, які підлягають моніторингу. Найбільше згадувань про Партію регіонів – у різних тональностях – нейтральний, негативний та позитивний. Нейтральні та позитивні, здебільшого, згадування про УДАР, Об»єднану опозицію. Більше негативні про КПУ, нейтральні – про «Свободу». «Україна вперед» згадувалася лише на одному сайті, так само як і КПУ. Про ці партії пишуть найменше. Причина, очевидно, і у тому що у в області  вони не мають розгалуженої структури.

 

 

ПОГЛЯД

 

Партія регіонів та влада представлені негативно та нейтрально , лише одна позитивна інформація – 583 знаків.

Про партію «Україна-вперед!»  лише одна інформація (193 знаки – нейтральна). Про КПУ жодного повідомлення. УДАР представлено позитивно та нейтрально. Лише одна інформація негативна про цю політичну силу (309 знаків) про підкуп виборців за спостереженнями ОПОРИ. Статті про Об`єднану опозицію подаються у нейтральній тональності, як і про «Свободу».

Найбільшу увагу сайт надає УДАРУ, Партії регіонів, «Об`єднаній опозиції», «Свободі».

 

ЗА ЗБРУЧЕМ

 

Це Інтернет-видання у своїх повідомленнях згадувало усі партії, що підлягають моніторингу. Найбільше повідомлень про партію УДАР (здебільшого позивні матеріали), а також Партію регіонів та владу. Здебільшого тональність є нейтральною, однак негативними за тональністю є заголовки інформацій.

КПУ (три матеріали) здебільшого згадується у негативній тональності, двічі подавалася інформація про партію «Україна вперед!».

Інформація про Об»єднану опозицію подається у нейтральних чи позитивних тональностях.

«Свобода» у більшості випадків згадується у нейтральних та позитивних тональностях.

Найбільше «джинси» від кандидатів-мажоритарників – ті самі статті з’являються згодом у друкованих ЗМІ.