укр eng

Звіт за результатами моніторингу чернівецьких інтернет-сайтів за період 29.09-05.10.2014


З 29.09.2014 по 05.10.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Чернівецька область

Звіт за результатами моніторингу чернівецьких інтернет-сайтів за період 29.09-05.10.2014

 

   Чернівецькі інтернет-сайти висвітлювали тему парламентських виборів відносно активно та частково збалансовано. Частка виборчого контенту в загальному обсязі новин становила 30%-40% . Найбільше інформації було в нейтральній тональності, найменше – у негативній.

    Головні політичні гравці були представлені відносно збалансовано, інтернет-видання  забезпечили їм відносно рівний доступ, читачі отримати певну інформацію про політичні сили для прийняття усвідомленого рішення. Здебільшого, інтернет-видання  не аналізували хід виборчої кампанії, а переважно висвітлювали дії та заяви політиків та інформаційні приводи, створені партіями та кандидатами – мажоритарниками, на сайті Букінфо ситуацію на 204 окрузі аналізував політолог.

   Посадові особи в більшості випадків виступали як виконавці своїх посадових обов’язків.

Міністр М.Бурбак перебуваючи у відпустці робив заяви в Чернівцях як кандидат-мажоритарник, але найчастіше в матеріалах про нього пишуть як про міністра.

    Найактивніше на  інтернет-сайтах були представлені: Народний фронт та Батьківщина. Натомість виборці отримали мінімум інформації про Самопоміч, Свободу, Сильну Україну. КПУ не згадувалась протягом тижня.

       Найактивніше у нейтральній тональності були представлені Народний фронт та Батьківщина. В негативі згадували Народний фронт, Сильну Україну, Блок Петра Порошенко.

  Політичні сили найчастіше згадувались в повідомленнях про склад партійних списків, прес-конференції (Народний фронт, Батьківщина, Свобода), а також в інформації про порушення правил агітації від «Опори» (Радикальна партія, Сильна Україна, Батьківщина, Громадянська позиція,Самопоміч). Блок Петра Порошенко згадувався опосередковано (критика від Батьківщини та Народного фронту).

   Статті, присвячені Радикальної партії (заяви, висновки політолога, заяви), кандидату від Народного фронту М.Бурбаку та Громадянської позиції В.Філіпчуку (політична сила не вказана) мають ознаки замовних («джинса»).

 

 

Інтернет-сайт Букінфо висвітлювалв тему парламентських виборів достатньо активно та відносно збалансовано. Частка виборчого контенту в загальному обсязі новин становила близько 30% . Найбільше інформації було в нейтральній тональності, найменше – у негативній.

    Головні політичні гравці були представлені відносно збалансовано,як загалом, так і за тональністю. Іінтернет-видання  забезпечило їм відносно рівний доступ, читачі отримати певний обсяг інформації про політичні сили для прийняття усвідомленого рішення. На сторінках інтернет-видання  переважно висвітлювали дії та заяви політиків і передвиборчих штабів, інформаційні приводи, створені партійцями, місцевий політолог аналізував виборчу ситуацію на 204 окрузі. Також видання опублікувало без коментарів списки кандидатів по мажоритарних округах та інформацію про дітей політиків, які попали у партійні списки, результати соціологічних опитувань.

   Посадові особи в більшості випадків виступали як виконавці своїх посадових обов’язків, матеріали витримані у нейтральній тональності.

    Найактивніше на  інтернет-сайті були представлені: Батьківщина та Радикальна партія. Натомість виборці отримали мінімум інформації про Громадянську позицію, Самопоміч, Свободу.

    Найактивніше у нейтральній тональності були представлені президент Батьківщина та Радикальна партія. В негативі згадували Блок Петра Порошенко, Сильну Україну, Народний фронт.

    Політичні сили найчастіше згадувались в повідомленнях про склад партійних списків, прес-конференції (Народний фронт, Батьківщина, Свобода), а також в інформації про порушення правил агітації від «Опори» (Радикальна партія, Сильна Україна, Батьківщина, Громадянська позиція,Самопоміч). Блок Петра Порошенко згадувався опосередковано (критика від Батьківщини та Народного фронту).

   Статті, присвячені Радикальної партії (заяви, висновки політолога, заяви) мають ознаки замовних («джинса»).

    

 

Інтернет-сайт BukNews висвітлював тему парламентських виборів відносно активно та не збалансовано. Частка виборчого контенту в загальному обсязі новин становила близько 40% . Найбільше інформації було в нейтральній тональності, найменше – у негативній.

    Головні політичні гравці були представлені не збалансовано, інтернет-видання  не забезпечило їм відносно рівний доступ, читачі не отримати достатній обсяг інформації про політичні сили для прийняття усвідомленого рішення. Більшість опублікованих матеріалів висвітлювали дії та заяви політиків та інформаційні приводи, створені кандидатами, прес-конференції. Міністр М.Бурбак перебуваючи у відпустці робив заяви в Чернівцях як кандидат-мажоритарник, але найчастіше   в матеріалах про нього пишуть як про міністра. Видання сконцентрувало увагу на подіях партії Народний фронт і не згадало протягом тижня про інформаційні приводи Свободи та Самопомочі (прес-конференції).

    Найактивніше на  інтернет-сайті був представлений Народний фронт. Натомість виборці отримали мінімум інформації про Блок Петра Порошенко, Опозиційний блок, Сильну Україну.

   Про такі політичні сили, як КПУ, Радикальна партія, Самопоміч та Свобода  інтернет-видання не згадувало протягом тижня.

    Найактивніше у нейтральній тональності був представлений Народний фронт. В негативі згадували Блок Петра Порошенко.

    Політичні сили найчастіше згадувались в повідомленнях про склад партійних списків, прес-конференції (Народний фронт, Батьківщина), а також в інформації про порушення правил агітації від «Опори» (Сильна Україна, Батьківщина, Громадянська позиція). Блок Петра Порошенко згадувався опосередковано (критика від Батьківщини та Народного фронту).

   Матеріали, присвячені кандидату від Народного фронту М.Бурбаку та Громадянської позиції В.Філіпчуку (політична сила не вказана) мають ознаки замовних («джинса»).