укр eng

Звіт за результатами моніторингу чернівецьких інтернет-сайтів (13.08 – 19.08)


З 13.08.2012 по 19.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Чернівецька область

 

 

Звіт за результатами моніторингу чернівецьких інтернет-сайтів (13.08 – 19.08)

Протягом тижня 13.08 – 19.08 найбільшу увагу інтернет-сайти приділили висвітленню діяльності Партії Регіонів та Об’єднаної опозиції у нейтральній та негативній тональностях . Також протягом тижня були опубліковані інформаційні матеріали про політині партії “Свобода” та “Удар”. Про КПУ, «Україна вперед!” та найрейтинговіших самовисуванців не було жодного інформаційного повідомлення.

   Основні події тижня, які висвітлювались в інтернет-ресурсах -  вибори 2012: аналіз кандидатів в депутати по округам, оприлюднення декларацій кандидатів, кандидатури від партій по мажоритарним округам та самовисуванці, довірені особи кандидатів-мажоритарщиків, підписання мовного закону.

   Інтернет-сайт «BukNews» з 13.08 по 19.08 найактивніше висвітлював діяльність Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції та «Свободи» найпасивніше - партій «Удар», та «Україна, Вперед!», КПУ.     

   Найбільше матеріалів у нейтральній тональності - про Партію Регіонів, Об’єднану опозицію та “Свободу”, не згадувалось – про КПУ, «Удар», «Україна, Вперед!».   В негативі найчастіше згадана Партія Регіонів (про звернення, написане на мові ідиш, нардепа Геннадія Москаля до прем’єр-міністра Миколи Азарова щодо зловживань голови Чернівецької ОДА Михайла Папієва своїм службовим положенням під час виборчої кампанії, а також інформаційний матеріал про те, що на сайті Новоселицької РДА проводиться реклама Партії Регіонів), на другому місті Об’єднана опозиція (заява Максима Бурбака з вимогою про позачергове скликання Ообласної ради для вирішення мовного питання), найменше згадок про “Свободу” (заява мажоритарника Назара Горука про те, що він болотуватиметься на мерську посаду).  

   Основні теми тижня – вибори 2012 аналіз кандидатів в депутати по округам, оприлюднення декларацій, мовне питання.

   Інтернет-сайт «БукІнфо» з 13.08 по 19.08 найактивніше висвітлював діяльність партії “Удар”, Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції та «Свободи» найпасивніше – партій «Україна, Вперед!»та КПУ.     

Найбільше матеріалів у нейтральній тональності - про “Удар” (такий ефект було досягнуто за рахунок перепосту із сайту Української Правди статті кандидата-списочника із першої п’ятірки партії Марії Матіос “Є така думка”). Приблизно одинакову кількість отримали Партія Регіонів та Об’єднана опозиція. Водночас Партія Регіонів має й невелику частку матеріалів у негативній тональності (заяви “Сврбоди” про залякування голів селищних та сільських рад представниками влади, виступ представника опозиції генадія Москаля про регіонала Чечетова, який “від мавпи відійшов, але у людину так і не перетворився”).

Окремий матеріал, за час звіту, було присвячено одному із найвідоміших самовисуванців – Віктору Довганичу, у якому йшлося про мотивацію даного кандидата приймати участь у виборах до Парламенту. 

 Не отримали згадок «Україна, Вперед!»та КПУ.