укр eng

Звіт за результати моніторингу інтернет-видання за вересень 2014 року


З 01.09.2014 по 30.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Сумська область

«XPRESS»

 

Загальні тенденції.

У порівнянні із минулою виборчою кампанією видання проявляє завидну активність. Але, аналізуючи публікації, складається враження, що видання працює на певні політичні сили – сателітів колишньої Партії регіонів України. Не гребує і передруком із інших видань. Складається враження, що цей сайт не є «Сумским информационным порталом», а персональним сайтом його редактора Олександра Гвоздіка.

 

Тенденції висвітлення діяльності політичних партій друкованими ЗМІ

Спостерігається явна персональна симпатія редактора до сателітів ПРУ і нездорова агресивність до національно-демократичного сектору.

 

Тональність інформації

Позитивна тональність – 12454 зн.

Нейтральна тональність – 580 зн.

Негативна тональність – 24508 зн.

 

Головні теми тижня

«Прокаженные. Природа решила наказать политическую элиту.». Передрук із російського видання великий за обсягом та багато ілюстрований. Спрямований на дискредитацію Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, всього національно-демократичного руху в Україні. Джинса.

Ярослав Крюков: «Мне пообещали надеть на голову мешок, вывезти за город и отрезать уши, нос и пальцы» - матеріал у негативній тональності. Спрямований проти «Правого сектору».  Джинса.

Сергій Слизький: Ми маємо приєднатися до Міжнародного Дня Миру і перестати вбивати одне одного. Про «мирні ініціативи Сергія Тігіпка. Джинса.

Через акцію свободівців Сумщина стала територією анархії .

«Оппозиционный блок», который объединил «партии мира», идет на выборы.

 «Оппозиционный блок»: достойный конкурент с заявкой на победу.

 … В состав Оппозиционного блока вошли: Партия развития Украины, партия «Центр» Вадима Рабиновича, «Новая политика», «Государственный нейтралитет», «Украина, вперед» (Наталья Королевская) и «Трудовая Украина». Их объединило желание положить конец войне, которая происходит на Востоке Украины, прекратить страдания нашего народа. Источник публикации: Пресс-служба Опозиционного бло5ка. Опубликовано на правах политической рекламы

Зазначена адреса не існує – як це назвати? Здається, це «джинса».

Екс-губернатор Шульга зареєструвався як кандидат.

ЦВК зареєструвала екс-губернатора Сумщини, нардепа Володимира Петровича Шульгу кандидатом в народні депутати по округу № 161 (м.Ромни). …. Останні місяці на посаді губернатора активно сприяв виділенню бюджетних коштів на соціальні об'єкти округу № 161. Цікаво, що Володимир Шульга, як і його соратник Олег Медуниця, теж закінчив природничо-географічний факультет за спеціальністю «географія та біологія» в Сумському державному педагогічному інституті ім. А.Макаренка.

Нардеп Ірина Купрейчик знов балотується у Верховну Раду. ЦВК зареєструвала народного депутата Ірину Валеріївну Купрейчик кандидатом в депутати нового скликання по округу № 162 (м.Охтирка). … У 2012 році Ірина Купрейчик була обрана на тому ж окрузі народним депутатом від ВО "Батьківщина". Виборці проігнорували тоді той факт, що, будучи директором ТОВ "Нива-Агротех", яке за рік заробило 1 млн.600 тис. грн., вона в декларації кандидата про власні доходи поставила "нуль". Додано далеко не найкраще фото І.Купрейчик

На Сумщині розпочинають збір підписів за негайне прийняття законів про державний захист учасників АТО – у підтримку Володимира Ладики.

ЦВК зареєструвала кандидатом в нардепи по округу №162 депутата Сумської обласної ради, президента Сумської торгово-промислової палати Костянтина Володимировича Макаренка. … Протягом останніх трьох років про його громадянську позицію і конкретні справи, ще до позачергових  виборів у ВР розповідали місцеві ЗМІ, в т.ч,. і сайт "Xpress". Прихована інформація про його належність до «Партії регіонів».

Формализм власти может оставить жителей Сумщины без тепла этой зимой.

«Чиновники уже рапортируют, а готовность – около 30%», — прокомментировал представитель «Оппозиционного блока» на Сумщине Николай Войтенко.

Источник публикации: Сумская областная организация Партии развития Украині. Опубликовано на правах политической рекламы – сторінка не існує. Джинса.

(- See more at: http://xpress.sumy.ua/news/economy/6927#sthash.8z3SzYjq.dpuf)

 

Спікери

Відсутні.

 

Маніпуляції та медіаефекти

Передрук із іншого видання, який або виражає симпатії редактора видання, або ж на замовлення політичної сили. Повідомляється про поданням матеріалу  «на правах реклами», подається посилання на джерело, яке не існує (не відкривається). Джинса переважає у публікаціях.