укр eng

Звіт за результатами моніторингу Тернопільських інтернет-видань за період 06.10-12.10.2014


З 06.10.2014 по 12.10.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

За звітний період тернопільські  інтернет-видання «Погляд» та «За Збручем» висвітлювати вибори більш активніше. Видання розміщують банерну політичну рекламу Громадянської позиції, Народного фронту, кандидата від блоку Порошенка, самовисуванця Тараса Пастуха, якого підтримала Самопоміч. Частка виборчого контенту в загальному обсязі новин була на рівні 25-30% У публікаціях переважає  нейтральна тональність у 70%, 20% негативна та 10% позитивна. Найактивніше на цьому тижні висвітлювали ВО Свобода в усіх тональностях,більше у нейтральній. Також активно подавалися публікації про Народний, Фронт, Блок Порошенка, Батьківщину, Громадянську позицію. Вдвічі менше писали про Радикальну партію у нейтральній та негативній тональностях порівну; та нейтрально та позитивно  про самовисуванця Тараса Пастуха, якого підтримує Самопоміч. І ще менше висвітлювали у нейтральній тональностях, КПУ, Сильну Україну, Опозиційний блок, Самопоміч.

Максимальний показних нейтральної тональності публікацій у ВО Свобода та Народного фронту. Максимальний показник позитивної тональності публікацій у ВО Свобода та самовисуванця Тараса Пастуха, якого підтримує Самопоміч. Максимальний показник негативної тональності публікацій у ВО Свобода.

Розміщено просвітницькі публікації щодо голосування переселенців. Інтернет-видання публікують аналізи списків партій,кандидатів, що є важливим для виборця.

Медіаефекти та маніпуляції: в обох виданнях містяться однакові матеріали про  представників ВО Свобода, Громадянська позиція, Блоку Порошенка, ВО Батьківщина, що можна вважати ознаками джинси. Розміщені сумнівні соціодослідження під певного кандидата.