укр eng

Звіт за результатами моніторингу рівненських Інтернет-порталів (за період 13-19 жовтня 2014 року)


З 13.10.2014 по 19.10.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

Звіт за результатами моніторингу рівненських Інтернет-порталів (за період 13-19 жовтня 2014 року)

Рівненські Інтернет сайти (4 влада та ВСЕ) активно писали про перебіг виборчої кампанії. Частка виборчого контенту у звітному тижні становить близько 25-30% від загального обсягу.

Більшість матеріалів були подані в нейтральній тональності. Лише розлоге інтерв’ю з одним із представників Громадянської позиції, яке було про розміщене на обох сайтах змінило загальну тенденцію на користь згаданої партії.

Відповідно, найактивніше на рівненських сайтах писали про Громадянську позицію, незалежних мажоритарників та Самопоміч, найменше – КПУ, Опозиційний блок та Сильну Україну. Більшість матеріалів написані в нейтральній тональності.

В позитивній тональності найбільше писали про Громадянську позицію, найменше – Блок Петра Порошенка та Самопоміч, і зовсім нічого про КПУ, Народний фронт, Опозиційний блок, Радикальну партію, Свободу, Сильну Україну.

В негативній тональності, порівняно з минулими періодами, писали менше.  Найоб’ємніші матеріали стосувалися представників Батьківщини та Свободи, найменше в цій тональності писали про Громадянську позицію, Народний фронт та Самопоміч, і зовсім не було – КПУ.

В нейтральній тональності найбільше писали про мажоритарників, Самопоміч та Батьківщину, найменше – КПУ та Опозиційний блок.

Основні теми: приїзд Дмитра Яроша, Семена Семенченка, Олега Ляшка та Олега Тягнибока, акції від підприємства Санком-Рівне, директор якого є кандидатом-мажоритарником, інформація від КВУ про «чорний піар», оприлюднення декларацій про доходи різними кандидатами, приїзд Юлії Тимошенко, суд одного з мажоритарників проти двох інших за використання бренду Блоку Петра Порошенка. Найбільшим за обсягом матеріалом стало інтерв’ю представника Громадянської позиції, рівнянина Віталія Шабуніна.

На сайті 4 влада досить активно писали про виборчу кампанію, переважно в нейтральній тональності. Частка передвиборчого контенту склала близько 25-30% Найбільше в нейтральній тональності журналісти сайту писали про незалежних мажоритарників, Самопоміч та Батьківщину, найменше – КПУ та Опозиційний блок

В негативній тональності найбільші за обсягом матеріали присвячені Батьківщині та Свободі, найменші – Громадянській позиції, КПУ, Народному фронту, Опозиційному блоку, Самопомочі та Сильній Україні.

В позитивній тональності був матеріал лише про Громадянську позицію.

Пріоритетності в черговості подачі тієї чи іншої політичної сили не помічено.

Маніпуляцій чи фейкових новин не було.

На сайті ВСЕ, традиційно, активно писали про виборчі перегони. Тональність переважної більшості матеріалів нейтральна.

Найбільше в нейтральній тональності присвятили уваги незалежним мажоритарникам та Самопомочі, найменше - Сильній Україні та КПУ, і зовсім не згадували Громадянську позицію.

В негативній тональності писали лише про (в порядку спадання) Батьківщину, Сильну Україну та Народний фронт.

В позитивній тональності писали не дуже активно. Між тим, найбільше в цій тональності згадували Громадянську позицію, менше мажоритарників, зовсім трішки – Самопоміч, і повністю проігнорували – КПУ, Народний фронт, Опозиційний блок, Радикальну партію, Свободу та Сильну Україну.

Пріоритетності в черговості подачі тієї чи іншої політичної сили не помічено.

Маніпуляцій чи фейкових новин помічено не було.