укр eng

Звіт за результатами моніторингу Тернопільських інтернет-видань за період 13.10-19.10.2014


З 13.10.2014 по 19.10.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

За звітний період тернопільські  інтернет-видання «Погляд» та «За Збручем» висвітлювати вибори ще активніше. Видання розміщують банерну політичну рекламу Громадянської позиції, Народного фронту, кандидата від блоку Порошенка, самовисуванця Тараса Пастуха, якого підтримала Самопоміч. Частка виборчого контенту в загальному обсязі новин була на рівні 30% У публікаціях переважає  нейтральна тональність  65%,негативна 25% та 10% позитивна. Найактивніше на цьому тижні висвітлювали ВО Свобода в усіх тональностях, більше у нейтральній. Також активно подавалися публікації про Блок Порошенка більшість нейтрально, по двічі у негативній та позитивній тональностях. Радикальна партія, самовисуванець Тарас Пастух (підтриманий Самопоміччю), Батьківщина та Опозиційний блок  висвітлювались удвічі менше, ніж Блок Порошенка, але двічі більше, ніж Громадянська позиція та Самопоміч. Про КПУ одне негативне згадування. Про Сильну Україну видання у даному періоді не писали .

Максимальний показних нейтральної тональності публікацій у ВО Свобода. Максимальний показник позитивної тональності публікацій у ВО Свобода та ВО Батьківщина.  Максимальний показник негативної тональності публікацій у Радикальної партії Олега Ляшка. Видання подавали незначну кількість просвітницької інформації, писали про хід виборчої кампанії від громадських організацій, що спостерігають за виборами та правоохоронних органів.

Медіаефекти та маніпуляції: в обох виданнях містяться однакові матеріали про  представників ВО Свобода, Громадянська позиція, Блоку Порошенка, Опозиційного блоку, що можна вважати ознаками джинси. Розміщені сумнівні соціодослідження під певного кандидата.