укр eng

Звіт по моніторингу Інтернет-ЗМІ Закарпатської області за 13-19 жовтня


З 13.10.2014 по 19.10.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Закарпатська область

В передостанній тиждень виборчої агітації інтернет-ресурси мінімально інформували читачів про діяльність політичних партій. Здебільшого писали про президента та його дії. У зв’язку з приїздом В.Кличка, подавалась також інформація про Блок Порошенка, але досить скупо. Писав інтернет у невеликому об’ємі про мажоритарників, але ця інформація переважно стосувалася Віктора Балоги (оскільки Мукачево.нет та Закарпаття.онлайн є наближеними до цього політика), згадувалися кількома рядками й інші мажоритарними, переважно і зведеннях від ОПОРИ. На інтернет-сайтах цього тижня убли представлені тільик Блок Порошенка, Сильна Україна, Народний фронт та Свобода. Про інших учасників виборчих перегонів взагалі не йшлося.

Найбільше площі з політ сил дісталося Блоку Порошенка та Народному фронту в однаковій кількості. Щоправда Блок Порошенка фігурував у позитиві, Народний фронт – в абсолютно протилежній тональності. Найменше об’єму інформації припало на Свободу (у негативі).

Найбільше з усіх суб’єктів фігурував в інтернет-ресурсах Порошенко як Президент. Висвітлювалась його поточна діяльність та зустріч з Путіним. Інформація подавалась у нейтральній та позитивній тональностях.

Сайт « Мукачево.нет» подавав інформацію на 92% про П.Порошенка як Президента, на решту 8 відсотків про А.Яценюка як прем’єра. Інформація про Порошенка була переважно у нейтральній тональності, рідше у позитивній. Про політичні партії та блоки не йшлося. Щодня у стрічці новин фігурував мажоритарник Віктор Балога, який давав коментарі на різні політично-суспільні теми.

Сайт «Заголовок» писав цього тижня про Блок Порошенка, який займав 65% від виборчої інформації та Сильну Україну (35%). Майже вся інформація про Блок Порошенка була у позитивному ключі, про Сильну Україну – виключно у позитивному. Про решту політсил та блоків не йшлося.

Сайт «Закарпаття.онлайн». На сайті найбільше світився Порошенко, писали також про Народний Фронт, Свободу та кілька рядків про Сильну Україну. Але якщо Блок Порошенка фігурував у позитиві чи нейтральній тональності, то Народний фронт та Свобода - у негативній. Інформація про Сильну Україну подавалась нейтрально.