укр eng

Фінальний звіт за результатами моніторингу Сумських Інтернет-видань за 15.09.2014 по 26.10.2014


З 15.09.2014 по 26.10.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Сумська область

 

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ

 

«XPRESS»

 

Загальні тенденції.

Наприкінці вересня видання займало активну позицію у висвітленні виборчих перегонів і публікації матеріалів на цю тематику. Але у жовтні активність знизилася і залишилася низькою до завершення виборчої кампанії.

 

Тенденції висвітлення діяльності політичних партій друкованими ЗМІ

Власних публікацій видання практично не має. Багато «джинси». Видання намагалося її приховувати, супроводжуючи публікації такою типовою кінцівкою: Источник публикации: Сумская областная организация Партии развития Украині. Опубликовано на правах политической рекламы.  Натискання на ці посилання показує, що «сторінка не існує». Спроба перевірити, чи є такий матеріал на сторінці, наприклад, «Пресс-служби Опозиционного блока» показала, що там такої публікації не існує.

Спостерігалася наявність упередженості в публікаціях та їх підбірок виключно негативної тональності до «Батьківщини», «Народного фронту», «Свободи». Натомість до «Сильної України», «Опозиційного блоку», кандидатів – мажоритарників від них спостерігається явна симпатія: найбільші публікації за обсягом, всі позитивної тональності.

 

Тональність інформації

Нейтральна тональність – 18967 зн. / 17 %

Позитивна тональність – 44604 зн. / 40 %

Негативна тональність – 48061 зн. / 43 %

 

Головні теми тижня

«Прокаженные. Природа решила наказать политическую элиту.». Передрук із російського видання великий за обсягом та багато ілюстрований. Спрямований проти всього національно-демократичного руху в Україні. Джинса.

Ярослав Крюков: «Мне пообещали надеть на голову мешок, вывезти за город и отрезать уши, нос и пальцы» - проти «Правого сектору». Джинса.

Сергій Слизький: Ми маємо приєднатися до Міжнародного Дня Миру і перестати вбивати одне одного. Про мирні ініціативи Сергія Тігіпка. Джинса.

Через акцію свободівців Сумщина стала територією анархії.

«Оппозиционный блок», который объединил «партии мира», идет на выборы .

 «Оппозиционный блок»: достойный конкурент с заявкой на победу.

. Источник публикации: Пресс-служба Опозиционного бло5ка. Опубликовано на правах политической рекламы

Зазначена адреса не існує, «джинса».

Екс-губернатор Шульга зареєструвався як кандидат. Останні місяці на посаді губернатора активно сприяв виділенню бюджетних коштів на соціальні об'єкти округу № 161.

Нардеп Ірина Купрейчик знов балотується у Верховну Раду. … У 2012 році Ірина Купрейчик була обрана на тому ж окрузі народним депутатом від ВО "Батьківщина". Виборці проігнорували тоді той факт, що, будучи директором ТОВ "Нива-Агротех", яке за рік заробило 1 млн.600 тис. грн., вона в декларації кандидата про власні доходи поставила "нуль". Додано далеко не найкраще фото І.Купрейчик

На Сумщині розпочинають збір підписів за негайне прийняття законів про державний захист учасників АТО – у підтримку Володимира Ладики.

Формализм власти может оставить жителей Сумщины без тепла этой зимой.

От беспредела к анархии. Украина на грани пропасти.

Мнение: Продолжать мобилизацию в том же духе, как сегодня, – это глупость, причем преступная.

Если сегодня не создать профессиональную украинскую армию, терроризм может охватить всю страну. «Сильная Украина». Джинса.

Оппозиционный блок: Первоочередной задачей власти должна стать защита людей и спасение страны. Джинса.

Источник публикации: Пресс-служба Опозиционного блока. Опубликовано на правах политической рекламы – неіснуюче посилання, «джинса».

Кандидат В.Токар (округ №158) «купує» виборців 10% знижками в магазині.

Кандидата в нардепы Владимира Токаря исключили из «Батьківщини»

В «Сильной Украине» знают, как возродить экономику.

Люстрація кандидатів: за кого варто і за кого не варто голосувати.

 

Спікери

Регіональні керівники «Опозиційного блоку» та «Сильної України» Микола Войтенко, Віктор Солодов, Олександр Стрельченко.

 

Маніпуляції та медіаефекти

З метою приховування «джинси» у штабні партійні заготовки вставляються «висловлювання» місцевих функціонерів цих же партій. Про це свідчать і повідомлення про подання матеріалу  «на правах реклами», подається посилання на джерело, яке не існує (не відкривається). Джинса більше 50 %.