укр eng

Звіт за результатами моніторингу кримських Інтернет-видань (22.09 - 28.09 2014)


З 22.09.2014 по 28.09.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: АР Крим

Загальні тенденції Інтернет-видань

Впродовж 22-28 вересня 2014 року кримські Інтернет-видання переважно ігнорували виборчу тематику. Частка виборчого контенту в загальному обсязі новин була мізерно малою. 

Серед публікацій у виданнях, щодо яких проводилось спостереження, зустрічалася лише згадка про партію «Свобода» у нейтральній тональності. Згади про інших політичних гравців практично відсутні.

Однак при цьому веб-ресурси доволі активно згадували українського прем’єра Арсенія Яценюка та Президента Петра Порошенка (меншою мірою спікера Олександра Турчинова) переважно у нейтральній тональності як виконавців своїх обов’язків.

Незбалансованість представлення головних політичних гравців загалом та за тональністю дає змогу зробити попередній висновок, що Інтернет-видання не змогли забезпечити рівний доступ  до медіа всім політичним силам та не надали  виборцям можливості отримати достатньо  об’єктивної інформації для ухвалення рішення.

Коментар максимальних та мінімальних показників тональності.

Найактивніше у нейтральній тональності були представлені Петро Порошенко як виконавець своїх обов’язків Президента (14935 зн.) та Арсеній Яценюк як прем’єр-міністр (12066 зн.).

Теми:

Аргументы недели-Крым

АН  Яценюк сумнівається, що переговори по газу в Берліні будуть успішні Турчинов не хоче платити зарплату депутатам, що відвідали Держдуму РФ Президент України Петро Порошенко 25 вересня представить стратегію «2020» Порошенко підписав закон про створення вільної економічної зони в Криму Яценюк бачить в Путині противника

Крымские новости

Порошенко зустрінеться з Путіним впродовж 3 тижнів

Україна профінансує території, над якими український прапор

Засоби з українського бюджету можуть спрямовуватися виключно на фінансування території Донбасу, над якою піднятий український прапор. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю провідним телеканалам України.

Крим.Реалії

Турчинов і Аваков в Маріуполі пообіцяли посилити оборону і випробували нові беспилотники

Яценюк розповів про підсумки зустрічі Порошенка з банкірами, імпортерами і главою Нацбанку

Яценюк розповів Генсекретарю ООН про порушення прав людини в Криму

Петро Порошенко представив "Стратегію реформ-2020"

Порошенко має намір підписати закон про люстрацію

Спікери: Петро Порошенко як Президент, Арсеній Яценюк як прем’єр-Міністр, Олександр Турчинов як спікер.