укр eng

Звіт за результатами моніторингу Рівненського Інтернет-порталу "ОГО" (період 6-12 серпня 2012)


З 06.08.2012 по 12.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

Звіт за результатами моніторингу Рівненського Інтернет-порталу "ОГО" (період 6-12 серпня 2012)

  1. Загальні тенденції.

На порталі «ОГО» упродовж 6-12 серпня 2012 трішки більше писали про політику, аніж попередньо тижня. З’являлись цікаві матеріали в блогах журналістів видання; один із матеріалів навіть був помічений як політична реклама, що нетипово для усіх рівненських ЗМІ. Основні теми – рівненські мажоритарники. Найбільше писали про ПР та Об’єднану опозицію, найменше – Свобода, Удар та УВ.

2. В позитивній тональності найбільше матеріалів про “Об’єднану опозицію” (630 знаків), зовсім не було матеріалів про КПУ. В нейтральній тональності найоб’ємніші матеріали про «Об’єднану опозицію» (5844), зовсім не було про «Україна Вперед». В негативній тональності найбільше писали про ПР (3137), зовсім не було таких матеріалів про КПУ.

3. У верхній частині сайту виставляються найцікавіші новини, але на цьому тижні не було помітно, щоб віддавалась перевага тій чи іншій політичній силі.

4. Основні теми – реєстрація місцевих мажоритарників, роздуми блогерів про майбутні вибори, підписання президентом «мовного закону».

5. Виділи когось із спікерів в звітному періоді практично неможливо.

6. Маніпуляцій та використання медіа ефектів помічено не було.