укр eng

Звіт за результатами моніторингу рівненського Інтернет порталу «ОГО» (за період 20-26.08.12)


З 20.08.2012 по 26.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

Звіт за результатами моніторингу рівненського Інтернет порталу «ОГО» (за період 20-26.08.12)

  1. Загальні тенденції.

На порталі «ОГО» упродовж 20-26 серпня 2012 небагато писали про політику, але досить збалансовано. Переважно це перерахування учасників майбутніх виборів. І чим більше партія висунула своїх кандидатів на Рівненщині, тим більший обсяг матеріалів про себе отримала. Усі вони були з нейтральною тональністю. Партія «Україна Вперед» отримала перевагу в матеріалах, та ще й з позитивною тональністю, за рахунок свого кандидата мажоритарника О.Поліщука, який веде персональний блог на порталі «ОГО».

  1. В позитивній тональності згадувалися лише «Україна Вперед» (2980) та самовисуваень, мер Рівного В.Хомко (615). Про інші партії в позитивній тональності на сайті не писали. Найбільша кількість матеріалів про політичні сили були з нейтральною тональністю. Лідирує «Батьківщина» (2972), «пасе задніх» – самовисуванець В.Хомко (269). В негативній тональності на «ОГО» не писали ні про кого.
  2. На порталі не помітно, аби та чи інша політична сила отримувала перевагу в представленні своєї позиції на верхній частині сайту.
  3. Основні теми – підведення підсумків реєстрації місцевих мажоритарників, роздуми блогера та кандидата-мажоритарника від УВ О.Поліщука про непопулярність українських назв у власників місцевих закладів торгівлі.
  4. Основним спікером на цьому тижні можна назвати О.Поліщука, мажоритарника від УВ.
  5. Маніпуляцій та використання медіа ефектів помічено не було.