укр eng

Звіт за результатами моніторингу кіровоградських інтернет-сайтів (20.08.2012 - 26.08.2012)


З 20.08.2012 по 26.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Кіровоградська область

1. Загальні тенденції

Упродовж 20 – 26 серпня основна увага ЗМІ регіону зосередилась на обговоренні програмних моментів представників політичних партій та рухів. Крім того, активно проводився аналіз декларацій кандидатів, їхніх статків реальних та ірреальних. Також з’явилися перші соціологічні опитування щодо рейтингів провідних політичних сил та їх мажоритарних представників у округах.

Інтернет

Коментар найбільших та найменших показників

Партія регіонів має максимальні показники за всіма показниками в усіх інтернет-виданнях регіону. Найменше згадок в інтернет-виданнях про «Свободу» та «Україну – вперед».

Сайт «Весь Кіровоград» Партію регіонів представляв виключно в позитивній або нейтральній тональності. Наступною за кількістю знаків Об’єднана опозиція, але тональність вже негативна або нейтральна. УДАР має схожу картину, але значно меншу кількість згадувань. На цьому сайті вже з’явилися певні соціологічні дані щодо підтримки виборцями певних політичних сил та їх представників-мажоритарників. Ресурс «Фотоінформ» ще раз підтвердив свою прихильність до провладної партії та вже досить послідовно – до КПУ.

Опозиційний сайт «Гречка», на цьому тижні широко висвітлював початок судового засідання щодо позову Партії регіонів, одержавши при цьому активну підтримку з боку Об’єднаної опозиції, УДАРу, Свободи, також окреслено заходи щодо святкування Дня Незалежності України політичними силами УДАР та Свобода.

 

Коментар максимальних та мінімальних показників тональності

Максимальні показники позитивної та негативної тональності у всіх інтернет-виданнях належать Партії регіонів («завдяки» публікаціям «Гречка»).

Мінімальні показники тональності має "Свобода» та «Україна – вперед».

 

Пріоритетність представлення

Від Партії регіонів – голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін, Олександр Шаталов, (мажоритарник), від Свободи – Сергій Василюк, УДАРу – Максим Кідрук.

Теми

  • Святкування 21-ї річниці Незалежності України.
  • Реалізація програми «Центральний регіон – 2015»
  • Декларації про доходи зареєстрованих кандидатів.
  • Реалізація соціальних ініціатив Президента.
  • Судовий позов Партії регіонів до сайту «Гречка».

Спікери

Сергій Ларін, Олександр Шаталов, Сергій Василюк, Максим Кідрук.