укр eng

Звіт за результатами моніторингу житомирського телебачення (12-19 серпня 2012р.)


З 13.08.2012 по 19.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Харківська область

Упродовж з 12 серпня — 19 серпня 2012 року найбільшу увагу телеканал Житомирська державна обласна телерадіомовна компанія,  рубрика “Новини Житомирщини”, випуск триває до 15 хв.,  присвятив політичній силі “Партії регіонів”, які є представниками місцевої влади тощо. Тональність — позитивна. Більшість ефірного часу -  Партії регіонів.

(10.08.12) Цитата: “У Державному бюджеті України на виплату державної допомоги сім»ям із дітьми, малозабезпеченим сім»ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, а також тимчасової державної допомоги дітям передбачена субвенція на загальну суму 992,4 мільйони гривень. Із вказаної суми протягом 1 півріччя 2012 року в нашій області державі види допомоги отримали 97,6 тисяч родин з дітьми,3,5 тисячі малозабезпечених сімей, а також 15 тисяч інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів на загальну суму 506 мільйони гривень”.

(13.08.12) Цитата: ”На виконання соціальних ініціатив Президента України за останні три дні 218 інвалідів області забезпечено колісними кріслами. Спеціальні засоби пересування передано спеціалістами управлінь соціального захисту населення безпосередньо за місцем проживання людей з вадами здоров»я”. (13.08.12) Цитата: “Віктор Янукович: "Якісна медична допомога - один з головних пріоритетів держави." Якісна медична допомога – один з головних пріоритетів держави. На цьому наголосив Президент України під час робочої поїздки до міста Севастополя. Глава держави ознайомився з ходом реконструкції хірургічного корпусу міської лікарні №1 ім. Пирогова, поспілкувався з севастопольцями та провів нараду.

(13.08.12) Цитата: “У Києві відбулося святкування напередодні Дня Будівельника. Урочистості відвідав прем’єр міністр України Микола Азаров та профільний міністр Анатолій Близнюк. Вони вручили сорок сім державних нагород працівникам галузі”.

(14.08.12) САМОВИСУВАННЯ. Телеканал інформує про те, що Центральна виборча комісія  України зареєструвала кандидатом у депутати Верховної Ради  по 63 виборчому округу Святослава Піскуна. “Він народився і виріс у Бердичеві, своє рішення балотуватися на виборах пояснив бажанням робити для малої батьківщини та своїх земляків добрі справи. А їх у планах кандидата чимало”.Основні медіа-ефекти пов’язані з використанням політиками службового становища для створення позитивного іміджу партії; плекання симпатій, створення позитивного контексту. Найбільше позивної інформації на місцевому каналі про діяльність Партії Регіонів, а про інші політичні сили, взагалі, значно менше. Жодної згадки не було про діяльність таких партій:КПУ, Удар, Об’єднана опозиція.Позитивної інформації про партію влади значно більше, ніж нейтральної та негативної інформації.Негативна інформація майже відсутня.

Телеканал  «Союз-ТВ»

(13.08.12) Цитата: ”До бюджету області надійшло 1710 млн. грн. за 7 місяців. Це майже на 300 млн. грн. перевищило показники січня-липня минулого року”;  “ В провулку Крилова розпочали капітальний ремонт дороги. 640 тис. з міського бюджету виділили на ремон6т дороги в провулку Крилова”. В сюжетах віддзеркалено діяльність  місцевої влади, яка є представником Партії Регіонів.

(15.08.12) Цитата:“Соціальний діалог поки що без результатів. В ОДА відбулося засідання тристоронньої соціально-економічної ради . Зокрема її члени звітували про виконання Закону « Про соціальний діалог». Формально – все ОК, реально – не дуже”.

(16.08.12) Цитата: “Свято меду в Житомирі. В Агротехнічному коледжі пройшли урочистості до Дня пасічника. Бджолярством в області сьогодні займаються близько 6 тис. жителів”.  Захід пройшов за підтримки голови ЖОДА Сергія Рижука (Партії Регіонів).Тональність переважає позитивна.

Найактивніше телеканал висвітлює про Партію регіонів, ніж про діяльність таких політичних сил:  Україна-Вперед!, Свобода,  КПУ, Удар, Об’єднана опозиція. Про Об’єднану опозицію – не було жодної інформації. Прямої мови представників Партії регіонів більше, ніж інших політичних сил.