укр eng

Звіт за результами моніторингу чернігівських Інтернет-видань


З 06.08.2012 по 12.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Чернігівська область

Інтернет

 
Найбільше уваги інтернет-ЗМІ цього тижня присвятили висвітленню діяльності Партії регіонів - 16137 знаків. Найменше уваги було приділено ВО "Батьківщині"- 197 символи.
 
Найбільше уваги в позитивній тональності було присвячено Партії регіонів - 4567 символи. Решта партій в позитивній тональності не згадувалися. 
 
Найбільше Інтернет-ЗМІ згадували в нейтральній тональності про діяльність КПУ - 10605 друкованих символи, найменше - ВО "Батьківщина" - 197 знаки. Про політичну партію "Україна - Вперед!" в нейтральній тональності інтернет-ЗМІ не інформували.
 
Найбільше висвітлювали в негативному тоні діяльність Партії регіонів - 6829 друкованих символи, найменше - Комуністичної партії України - 2178 знаки. Про інші політичні сили в негативній тональності інтернет-ЗМІ не інформували.
 
Про Партію регіонів в позитивному тоні найбільше писало видання "Високий Вал" - 3473 символи. "Чернігівський монітор" інформував про ПР позитивно 1094 знаки. Видання ПіК в позитивній тональності про партію влади не згадувало. 
В нейтральній тональності про партію влади найбільше згадувало видання "Чернігівській монітор" - 2073 друковані символи, видання "Події і коментарі" присвятило її діяльності - 1456 знаків, а "Високий Вал" - 1212 знаків.
В негативній тональності про діяльність Партії регіонів найбільше інформувало читачів видання "Високий Вал" - 3722 знаки, тоді як "Події і коментарі" присвятив матеріал розміром 3107 символів. 
 
Висвітленню діяльності Комуністичної партії України в нейтральній тональності всього було присвячено 10605 знаків. Найбільше уваги цій політичній силі  присвятило видання "Високий Вал" - 4519 друкованих знаків, а "Чернігівський монітор" та "ПіК" - 3062 та 3024 символи. 
В негативній тональності про КПУ згадувало видання "Високий Вал" - 2178 друкованих знаків. Матеріал стосувався візиту лідера комуністів Петра Симоненка і в іронічній формі інформував читачів про зустріч з ним. 
В позитивній тональності про КПУ ці видання не згадували. 
 
В нейтральній тональності про об'єднану опозицію найбільше згадували видання "Високий вал" та "Чернігівський монітор" - 119 та 87 символів відповідно.
Про ВО "Батьківщина" в позитивному та нейтральному тоні не згадувало жодне з видань. 
 
Про ВО "Свобода" в нейтральній тональності згадувало лише видання "Високий Вал" - 1949 символів. Інші видання про цю політичну силу у нейтральній тональності не згадували. В негативній та позитивній тональності про ВО "Свобода" ці видання також не інформували. 
 
Висвітленню діяльності партії УДАР в нейтральній тональності всього було присвячено 1335 символів. Найбільше уваги цій політичній силі  присвятило видання "Високий Вал" - 1312 друкованих символи та  сайт  "Чернігівський монітор" приділив її діяльності - 23 знаки. Сайт "Події та коментарі" взагалі утримався від інформування про цю політичну силу. В негативній та позитивній тональності про УДАР жодне з видань не згадували. 
 
Про політичну партію "Україна - Вперед!" та кандидатів-самовисуванців інтернет-ЗМІ взагалі не інформували.
 
Примітки 
ТРА "Новий Чернігів" в новинах розміщував сюжети, які мали б маркуватися як рекламні. Наприклад, спочатку транслюється сюжет про реєстрацію кандидатів в ЦВК, а по закінченню починається сюжет про реєстрацію В.Атрошенка кандидатом з його прямою мовою. Цей сюжет повністю повторював матеріал з "Дитинця" і можна припустити, що він є прихованою політичною рекламою. Другим таким сюжетом була інформація про подарунок Чернігову п'яти машин "швидкої допомоги", який знову ж таки дублював "Дитинець". 
 
Більшість статей про політику у друкованих виданнях маркуються позначкою "Реклама" або інший знак, що інформує про "платні матеріали". Теж саме і в інтернет-виданнях.