укр eng

Звіт за результатами моніторингу Тернопільського Інтернету 20-26 серпня 2012 року


З 20.08.2012 по 26.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

Загальні тенденції

Протягом 20-26 серпня  тернопільські Інтернет-видання присвятили увагу чотирьом із шести політичним силам, що підлягають моніторингу. Жодної публікації про КПУ. Про партію «Україна вперед!» - лише одна публікація. Матеріали здебільшого позитивні, особливо про самовисуванців, що схиляє до думки про «джинсу». Це підтверджується, коли виходять газети – практичну усі позитивні матеріали з однаковими заголовками та текстами з’являються і у друкованих ЗМІ.

За звітний період рейтинг згадувань політичних сил виглядає так -  Партія регіонів (плюс влада), УДАР, Об’єднана опозиція, ВО «Свобода».

ПОГЛЯД

Упродовж звітного періоду 20-26 серпня 2012 найбільшу увагу приділено  самовисуванцям у нейтральній тональності; партії УДАР нейтрально та  особливо кандидату по Тернополю В. Максимову (позитивна тональність 4 матеріали); Свобода – нейтрально; Об’єднана опозиція – нейтрально; Партія регіонів 50% публікацій негативні щодо влади та 50% нейтральні.   Одна публікація нейтральної тональності про «Україну вперед!». Жодного згадування - про КПУ.

Є інформація про розміщення зовнішньої реклами в місті та  аналіз округів від Тернопільського представництва Інституту Української політики.

ЗА ЗБРУЧЕМ

За звітний період на сайті не згадувалися жодним чином такі політичні сили – КПУ, «Україна – вперед!». УДАР разом із кандидатами-мажоритарниками  згадувався чотири рази у нейтральних та позитивних тональностях, Партія регіонів (включаючи повідомлення про діяльність влади) – 7 разів у різних тональностях. Об’єднана опозиція згадувалася двічі – один матеріал нейтральний, другий –негативний. ВО «Свобода»  висвітлювалася у позитивних та нейтральних тональностях у двох матеріалах.

Найактивніше висвітлювалися  на сайті самовисуванці – сім публікацій (мова про Клименка та Чайківського, яких тісно пов`язують із Партією регіонів).