укр eng

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 20.08 по 26.08.2012 року


З 20.08.2012 по 26.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Сумська область

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 20.08 по 26.08.2012 року

 

Моніторинг включає аналіз 3-х регіональних інтернет-видань:

–       «Сотня»

–       «Всі Суми»

–       «XPRESS»

 

Загальні тенденції.

Лідерство серед інтернет-видання Сумщини по активності на виборчу тематику продовжує утримувати «XPRESS». Спрямованість її на підтримку Партії регіонів і її кандидатів і проти кандидатів від протилежних сил теж зберігається.

           Головні теми тижня

«Голова Державної архівної служби України Ольга Гінзбург зробила дві помилки у назві автомобіля, зазначеного у декларації», «Кандидати-двійники на Сумщині: по 158-му округу зареєстровано вже два Олександра Волкова» - «100», «Перед выборами: хочешь бесплатно выучить английский – вступай в ПР», «Олег Медуница сожалеет, что на последних выборах сумчане поддержали Минаева» - «Всі Суми», «Олег Медуница сожалеет, что на последних выборах сумчане поддержали Минаева», «Агробизнес Сумщины приобретает новые транспортные средства для сельской медицины», «На реконструкцию областного театра им. М.С. Щепкина выделены дополнительные средства», «Губернатор жестко раскритиковал работу коммунальных служб г. Сумы», «Кандидат у Верховну Раду по округу № 160 (м. Шостка) вважає, що парламент взагалі не потрібний Україні», «Кандидат по округу № 158(м.Білопілля) виявився колишнім зеком. Тракторист О. Г. Волков, кандидат в нардепи», «Уповноважений Прем’єр-міністра України відвідав Сумську міську дитячю лікарню Святої Зінаїди», «Радник Президента заявив на Сумщині: «Більшість коштів має залишатися у регіоні», «У Сумах опозиція проігнорувала День Державного Прапора України», «Их нравы. Геннадий Минаев не против «начистить табло» кандидату в народные депутаты» - Xpress.

Тенденції висвітлення діяльності політичних партій друкованими ЗМІ

У публікаціях «XPRESS» спостерігається спрямованість на підтримку Партії регіонів і її кандидатів та проти кандидатів від опозиційних партій.

Тональність інформації

«Сотня» подає інформацію у негативній тональності. У «XPRESS» вся інформація про представників опозиційних сил негативна, про провладних кандидатів і ПР – позитивна або нейтральна.

Спікери

Юрій Чмирь, Анатолій Толстоухов, Олександр Волков, Анатолій Єпіфанов, Микола Нога..

Маніпуляції та медіаефекти

Не помічено.