укр eng

Проміжний місячний звіт за результами моніторингу хмельницьких Інтернет-сайтів ( 20.08.-23.09.2012 року)


З 20.08.2012 по 23.09.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Хмельницька область

Протягом періоду з 20.08.2012. по  23.09.2012 року в публікаціях в Інтернеті увага приділялася політиці та діям всіх політичних сил, в тому числі самовисуванцям. Серед них найбільші площі публікацій отримали: Партія регіонів, КПУ і  самовисуванці. Площа публікацій про ВО«Свободу», УДАР, Об’єднану опозицію складає кожна приблизно п’яту частину від будь-якого з вище зазначених учасників виборчого процесу.

Всі публікації подані в нейтральній тональності за винятком публікацій про Партію регіонів, де є незначні матеріали негативної тональності і, приблизно, половина публікацій в позитивній тональності.

Тональністю публікацій Інтернет у цьому звітному періоді помітно відрізняється від тональності публікацій у минулому звітному періоді, де майже половина матеріалів про Партію регіонів подана в негативній тональності, а публікації про самовисуванців – лише в негативній тональності.

Тематикою публікацій є в основному передвиборча агітація партій і кандидатів.

При цьому варто зазначити, що останні два тижні перед звітним періодом на сайтах «Хмельниччина правова» і «Хмельницький портал» матеріалів виборчого контенту, який би підлягав моніторингу не публікувалося, тому орієнтуватися на показники моніторингу Інтернету за цей звітний період можна лише частково.