укр eng

Інформаційно-аналітична телепрограма "Вибори-2012: з іншого боку"

Протягом серпня–листопада 2012 року Редакційною групою АСП спільно з партнерами було підготовлено та трансльовано серію  інформаційно – аналітичної телепрограми «Вибори-2012: з іншого боку»,  присвяченої парламентським виборам 2012 року.

Метою ток-шоу «Вибори-2012» було надання громадянам України об’єктивної незаангажованої інформації про політичні платформи партій і кандидатів, що стало підґрунтям для критичного аналізу і порівняння платформ політичних партій і основних мажоритарних кандидатів і уможливило на цій основі усвідомлений вибір громадян.

">http://

Кожна програма мала тематичний фокус і була зосереджена на висвітленні та експертному обговоренні того, як саме у платформах політичних партій і ключових кандидатів відображені теми, найбільш показові для очікувань громадян, які рішення пропонують партії і кандидати і як саме партії та кандидати планують забезпечити реалізацію своїх передвиборчих обіцянок щодо даних тем.

)">http://

Загалом кожна програма порушувала актуальні проблеми суспільного розвитку , зокрема - внутрішньої політика (адміністративна реформа, розвиток місцевого самоврядування), верховенства права (забезпечення дотримання прав людини органами влади, протидія корупції, доступ до публічної інформації, протидія дискримінації, забезпечення гендерної рівності), становлення незалежної системи судової влади і правосуддя в цілому, економічної політика  і економічної реформи (створення сприятливого бізнес-клімату, зокрема – для малого і середнього бізнесу, податкова політика), соціальної політики (пенсійна реформа, реформа ринку праці, реформа системи громадського здоров’я), міжнародної політики і європейської інтеграції, гуманітарної політики (розвиток освіти і культури, забезпечення умов формування громадянського суспільства, державна підтримка НУО, розвиток самоорганізації громад).

До участі у програмах було запрошено провідних  незалежних експертів з питань політичних і , зокрема, виборчих процесів.

">http://                          ">http://

Сторінка програми «Вибори-2012: з іншого боку» в соцмережах та соцсервісах:

http://www.facebook.com/zinshogoboku

http://www.youtube.com/watch?v=GklKk_I3dKs

Інформаційно – аналітична телепрограма «Вибори-2012: з іншого боку» була підготовлена і трансльована на каналі ТВі в прайм-тайм (21.30 – 22.30. неділя) одразу після підсумкової програми з Вахтангом Кіпіані.