укр eng
Хаотичні вимикання струму по країні тривають. А що ми тим часом бачимо на сайті Міненерго? Це навіть не послання з іншої планети...
Коментарі (0) | Читати далі...
Не зважаючи на незрозумілість законодавства, головним фактором перемоги на місцевих виборах може стати час.
Коментарі (0) | Читати далі...
Показами фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж» в Рівненському Інституті Київського університету права та економіко-правовому ліцеї вчора завершився ХІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині. Тривав він у нашій області з 18 листопада по 10 грудня 2014 року.
Коментарі (0) | Читати далі...
На Софійській площі столиці встановили новорічну ялинку. Вона вперше за час Незалежності України є живою і цілісною, а не натягненою на залізний "скелет" купою фрагментів дрібніших ялинок або ж маразматично-ракетоподібною "йолкою" часів правління того-чиє-ім'я-не-можна-називати.
Коментарі (0) | Читати далі...
недооцінка ролі народу призвела, що самі владоможці поставили граблі в тому ж місці й вдарили ними по тому ж місцю.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
вони притягли два сміттєвих баки - для "люстрації" губернатора Олійника. Однак його в кабінеті не виявилось. Замість крісла голови ОДА поставили сміттєвий бак безпосередно у кабінеті. Розтрощили портрет Порошенка.
Категорії: Блогосфера Теги: Вінничина, Вінниця
Коментарі (0) | Читати далі...
після ретельного вивчення різновидів безпілотників, що використовують у зоні АТО, воїн– винахідник розробив авторську модель апарату
Категорії: Блогосфера Теги: армія, АТО
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.